Rezerwy przegrywają z Villą!

» 10 lutego 2006, 12:53 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Nie pomógł drużynie rezerw sam Ole Gunnar Solskjaer, ani też Tim Howard. Manchester United został rozbity przez Gabriela Agbonlahora, który wczorajszego wieczoru odnotował hat-tricka.
» Manchester United
Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Rene Meulensteena nie będzie wspominana miło przez niego samego jak i samych zawodników. Reprezentant Anglii do lat 21 robił z naszą obroną co chciał czego efektem były bramki z 14, 30 i 42 minuty. Gdyby nie wspaniała interwencja Howarda przed samą przerwą gracze Aston Villi mogli prowadzić nawet 4-0!

W zespole The Villans bardzo dobrze prezentował się austriacki bramkarz – Robert Olejnik, na którego recepty nie potrafili znaleĽć ani Ole Gunnar Solskjaer, ani Giuseppe Rossi. Utalentowany Włoch zdobył co prawda gola w 7 minucie, ale nie został on uznany.

Choć gracze Manchesteru United starali się naciskać na rywala to ten wyprowadził w 65 minucie meczu kontrę, która mogła zakończyć się bramką. Po uderzeniu Shane Paula amerykański bramkarz Czerwonych Diabłów musiał nieĽle się natrudzić, aby nie dopuścić do utraty bramki.

Olejnik wczorajszego wieczoru był we wspaniałej dyspozycji, a pokonać nie mógł go nawet Fraizer Campbell – zawodnik, który przyczynił się do wygrania meczu w ramach FA Youth Cup przez United.

Pozytywnym aspektem jest z pewnością 90 minut Ole Gunnara Solskjaera, który wkrótce powinien zacząć częściej występować w pierwszej drużynie United.

United: T Howard, Marsh (Cathcar, 77’), K Lee, Bardsley, Piqué, R Jones, Neumayr, Hewson (Gibson 46’), Solskjaer, Rossi, Barnes (Campbel, 75’)