Obrońca reprezentacji Anglii jest przymierzany między innymi do Manchesteru United. 25-latek przyciągnął do siebie uwagę czołowych klubów po bardzo dobrych występach na mistrzostwach świata w Rosji.
- Każdy piłkarz chce grać na najwyższym poziomie. Ja niedawno wróciłem z mistrzostw świata, gdzie bardzo podobała mi się gra w spotkaniach o dużej stawce. Dodawało mi to skrzydeł - podkreślił Anglik.
- Leicester było dla mnie niesamowite i jestem tutaj naprawdę szczęśliwy. Jestem jednak również ambitny i jak każdy, chciałbym grać na najwyższym poziomie - dodał Maguire.