Prywatno嗆 na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plik闚 cookies, aby zapewni Wam wygod i komfort u篡tkowania stron. Cookies wykorzystywane s m.in. do personalizacji reklam. Szczeg馧owe informacje na temat plik闚 cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystaj帷 z serwisu akceptujesz tak瞠 postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuj pliki Cookies i Regulamin

Duet z Milanu zawita na Old Trafford?

» 10 lipca 2018, 10:07 - Autor: matheo - 毒鏚這: Corriere dello Sport
Manchester United rozwa瘸 z這瞠nie oferty za Alessio Romagnoliego i Leonardo Bonucciego z Milanu – informuje w這ski dziennik Corriere dello Sport.
Duet z Milanu zawita na Old Trafford?
» Leonardo Bonucci od kilku tygodni jest przymierzany do Manchesteru United
Zainteresowanie defensorami mediola雟kiego klubu wyra瘸 tak瞠 Paris Saint-Germain.

W這ska prasa twierdzi, 瞠 Milan prawdopodobnie zdecyduje si na sprzeda Romagnoliego i Bonucciego ze wzgl璠u na z豉manie zasad Finansowego Fair Play. Rossoneri zostali przez to wyrzuceni z europejskich puchar闚 i potrzebuj teraz got闚ki.

Bonucci do Milanu trafi zaledwie rok temu. Mediola鎍zycy zap豉cili za niego Juventusowi r闚nowarto嗆 35 milion闚 funt闚.

« Poprzedni news
Selekcjoner Belg闚: Fellaini jest zwyci瞛c i wojownikiem
Nast瘼ny news »
Bosnich: Manchester United musi trzyma si Mourinho


Mo磧iwo嗆 komentowania tego newsa jest ju niemo磧iwa, z powodu up造ni璚ia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (20)


Klimaa: Naszym obro鎍om na pewno przyda豚y si do鈍iadczony zawodnik. Ka盥y wie na co sta Bonucciego - nawet pomimo s豉bego sezonu. Ale czy czasem z nim nie ma innej historii - nie mo瞠 opu軼i W這ch ze wzgl璠u na rodzin?
» 10 lipca 2018, 23:57 #20
dev13: A ja mysle ze to konec zakupow bo Mou powie ze jest zadowolony z posiadanej kadry bo taka jest polityka rodziny Glazerow United to tylko dodatek do ich interesow skoro mamy takie problemy z transferami podobno mamy pieniadze a moze wszystko zainwestowane :P
» 10 lipca 2018, 17:48 #19
EmilCioran: Nie kupimy dw鏂h 吏. Ja ju nawet mam w徠pliwo軼i czy kupimy jednego.
» 10 lipca 2018, 16:30 #18
dev13: Ja ze SO sprzedalbym Rojo bo bardzo elektryczny gra nieraz za bardzo ryzykancko oraz mimo wszystko Jonesa bo jest bardzo kontuzjogenny i czesto go nie ma przez dlugie okresy.
» 10 lipca 2018, 15:15 #17
JanuszWojcik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.07.2018 15:25

Jones gra cze軼iej ni Bailly.Jak wi璚 chcesz kogo sprzedawa z wzgl璠u na kontuzje,to Bailly powinnien by pierwszy do odstrza逝
» 10 lipca 2018, 15:25 #16
Fenek: Tylko kogo sprzeda? Rojo + Mike?
Bailly i Lindelof na rezerw i Phil na wszelki wypadek? Na bogato.
» 10 lipca 2018, 15:10 #15
Seszele: Dlaczego takie g陰by jak gaucho2015 wci捫 udzielaj si na tym forum...? Pytam si...?
» 10 lipca 2018, 13:42 #14
JanuszWojcik: Wi璚ej,wiecej 鈔odkowych obro鎍闚.Obrona kt鏎a jest najlepsza w lidze,to faktycznie najwi瘯szy problem dru篡ny.
» 10 lipca 2018, 11:35 #13
KINGofDP: Nie przesadzaj u nas przyda豚y si sta造 duet obro鎍闚 a nie zmiany dinozaura co spotkanie .
» 10 lipca 2018, 12:17 #12
gaucho2015: 疾 te szanowni admini maj cierpliwo嗆 i jeszcze Ci bana nie dali bucu...

Jaka najlepsza obrona?? Nie umiesz poj望, 瞠 to w豉郾ie przez interwencje De Gei mamy o mniej wiecej 10 goli wpuszczonych mniej?

Jaka obrona? Smalling, Jones, Blind, Darmian, Shaw, Young czy Rojo? Nie roz鄉ieszaj mnie.

Nawet nasz najlepszy stoper Eric Bailly nawet nie dor闚nuje takiemu Godinowi, Hummelsowi, Ramosowi czy Pique a co dopiero reszta.

Wstyd mi, 瞠 klub odpuszcza z transferami bo ten klub potrzebuje stoper(闚)a oraz lewego obro鎍y, tak jak cz這wiek tlenu.
» 10 lipca 2018, 12:22 #11
JanuszWojcik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.07.2018 12:30

"疾 te szanowni admini maj cierpliwo嗆 i jeszcze Ci bana nie dali bucu."Za co mieli mi da bana?Za to,瞠 potrafi stan望 w obronie naszych garczy,kiedy tacy typy jak ty,tylko na nich pluj?Jedynie kto tu zas逝guje na bana to ty,bo tylko narzekasz nie maj帷 poj璚ia o faktach.

"Jaka najlepsza obrona?? Nie umiesz poj望, 瞠 to w豉郾ie przez interwencje De Gei mamy o mniej wiecej 10 goli wpuszczonych mniej? " M闚isz o tym DDG,kt鏎y jest kandydatem do najgorszego bramkarza na mundialu i obroni 1 strza na 30?

"Hummelsowi, Ramosowi czy Pique a co dopiero reszta. " Szkoda tylko,瞠 ten wielki DDG maj帷 przed sob takich geniuszy defensywy jak Pique z Ramosem,wpu軼i do bramki tyle pi貫k ile przez p馧 sezonu graj帷 z takimi "partaczami" jak Smailing z Jonsem.

"Nawet nasz najlepszy stoper Eric Bailly " No super najlepszy stoper.Szkoda tylko,瞠 ten Bailly pope軟i tyle indywidualnych b貫d闚,wszyscy obro鎍y razem wzi璚i.Bailly ostatni w hierarchi nawet spad za Lindelofa
» 10 lipca 2018, 12:30 #10
Hoodys: Po pierwsze to obroni tylko 1 strza na 7 a nie na 30, po drugie to de Gea mia 2. najwi瘯sz ilo嗆 interwencji w Premier League. W og鏊e to jest niekonsekwentny. Najpierw piszesz o obronie najlepszej w lidze a potem 瞠 to nie zas逝ga de Gei bo puszcza gole na mundialu.
Ramos z Pique geniusze defensywy? O ile Ramos jest dobrym i tylko dobrym obro鎍 tak w ostatnich 5 latach Pqieu mia jeden dobry sezon, 14/15. A tak to nie jest nawet w pierwszej 30 鈔odkowych obro鎍闚.
» 10 lipca 2018, 12:36 #9
gaucho2015: Pogadamy w grudniu gdy City zn闚 odskoczy na 15pkt a United zaliczy pare wpadek przez prezenciki od "profesor闚" Blinda, Darmiana, Shawa, Younga, Smallinga, Jonesa i Rojo.
» 10 lipca 2018, 12:47 #8
JanuszWojcik: " Pogadamy w grudniu gdy City zn闚 odskoczy na 15pkt a United zaliczy pare wpadek" Tu si zgadzam.Faktycznnue United ju w grudniu a mo瞠 nawet wcze郾iej przegra tytu.

""profesor闚" Blinda, Darmiana, Shawa, Younga," Tu te ci przyznam racje.Mamy beznadziejnych bocznych obro鎍闚 czego najelpszym przyk豉mdem jest 33 letni prawono積y skrzyd這wy.Broni tych partaczy w postaci Shawa i Younga nie zamierzam.
» 10 lipca 2018, 12:51 #7
gaucho2015: Bonucci nawet na 5 lat to 鈍ietny interes!! Tu w豉郾ie brakuje takiego do鈍iadczonego zawodnika...
» 10 lipca 2018, 11:25 #6
franiugk1: Wola豚ym mie Romagnoliego a Bonucci to nie zawodnik na lata.
» 10 lipca 2018, 11:13 #5
Michux3: Sprzedawa b璠 p騧niej, przed ko鎍em okienka kupi wszystkich a potem zaczn sprzedawa
» 10 lipca 2018, 11:05 #4
dev13: Tylko jest problem bo kupcow nie widac ;)
» 10 lipca 2018, 10:36 #3
RedsFan: Je瞠li chc kupi kogo na srodek obrony to niech sprzedadz jakiego zawodnika z tej pozycji. Jak dla mnie bezsensu trzyma ich tylu tam.
» 10 lipca 2018, 10:33 #2
dev13: By這by super:)
» 10 lipca 2018, 10:28 #1