Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Pogba: Są rzeczy, które ode mnie nie zależą

» 13 czerwca 2018, 10:02 - Autor: matheo - Źródło: tribalfootball.com
Paul Pogba jest rozczarowany pozycją, na której wystawia go Didier Deschamps w reprezentacji Francji.
Pogba: Są rzeczy, które ode mnie nie zależą
» Paul Pogba nie ma ostatnio najlepszych notowań u francuskich kibiców
– Mogę grać na prawej stronie, na lewej lub jako defensywny pomocnik. Czuję się komfortowo, ale nie jest tak, że zawsze dostaję najlepszą szansę na to, aby odnieść sukces – mówi Pogba.

– To tak jakbyś powiedział mi: „Dam ci ten dom, ale nie będziesz miał kluczy”.

– Są rzeczy, które ode mnie nie zależą. Jest przecież też zespół. Jeśli nie będę robił różnicy, to ludzie będą mówić, że nie grałem dobrze.

– Jestem boiskową ósemką i powinienem być tak oceniany. „Paul musi być szefem”, tak mówią ludzie i też tak uważam. Nie chodzi jednak tylko o mnie.

– Chcę brać ster reprezentacji w swoje ręce, ale aby tak się stało, to zespół musi być ustawiony w odpowiedni sposób – dodaje Pogba.

Francja w fazie grupowej MŚ 2018 zmierzy się z Peru, Australią i Danią.

« Poprzedni news
Przegląd transferowych doniesień prasy - 13 czerwca
Następny news »
Alderweireld nie wyklucza pozostania w Tottenhamie


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (14)


szpilman1990: John O'Shea nie narzekał, że nie gra na swojej optymalnej pozycji, a grał już wszędzie
» 13 czerwca 2018, 13:45 #14
Fenek: Heheh nieźle, czyli wszyscy muszą grać i ustawiać się pod Pogbę to on wtedy będzie grał dobrze.
» 13 czerwca 2018, 12:12 #13
missfinn: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.06.2018 17:18

Współcześnie częściej niż rzadziej (ale bywało już tak w minionych epokach piłki), ustawia się drużynę pod zawonika, jeśli gra na danej pozycji genialnie, bo to często jednak daje przewagę. Więc to nie jest wcale takie tylko do wyśmiania. Natomiast z Pogbą problem jest taki, że on jak na razie nie jest tym talizmanem, więc tak, jego wymagania są butne. Mam jednak wrażenie, że poprzez słowa, iż ''nie wszystko zależy ode mnie'' Pogba mówi też ogólnie, o roli reszty drużyny, a nie tylko o ustawieniu i tutaj ciężko się z nim nie zgodzić. Naprawdę wbrew temu co się opowiada, nawet największe drużyny z największymi zawodnikami działają świetnie dopiero jako całościowa maszyna. Myślałem, że w sporcie drużynowym jakim jest piłka nożna, to jest oczywiste.
» 13 czerwca 2018, 17:13 #12
Spadkobierca: Jeśli chodzi o reprezentację Francji to wszystko wina innych pomocników, że grają lepiej niż on.

Co do naszego klubu missfinn. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że robimy z siebie skup wielkich nazwisk niżÂ drużynę.
» 13 czerwca 2018, 18:51 #11
traxon17: Czy jest jakiś inny zawodnik, któremu równie nie pasuje ustawienie zespołu? Każdemu pasuje tylko nie jemu. Niech się bierze za robotę, on myśli, że każdy będzie zasuwał za niego, żeby mógł pajacować i robić swoje zwody, zastawki, które często kończą się stratą i wymachiwać rękoma. Dziecko nie piłkarz, jak w tym sezonie dostanie opaskę to będą jaja i kabaret. Z takim podejściem nigdy nie będzie zawodnikiem na jaki ma potencjał. Drugi Balotelli.
» 13 czerwca 2018, 11:14 #10
missfinn: Zgadzam się z krytyką Pogby pod różnymi względami, ale nie przesadzaj. Zespoły często ustawia się pod wielkich graczy, bo na pewnych pozycjach grają mistrzowsko i to też (poza innymi aspektami) daje drużynie przewagę. Takie są fakty. I jeśli ktoś twierdzi że to wynalazek współczesnego futbolu, to proponuję sprawdzić historię ( w Brazylii m.in tak bywało).
» 13 czerwca 2018, 17:11 #9
Spadkobierca: Zespół ustawiony pod Pogbę to kiepski pomysł, ponieważ Francuz nie ma ani charakteru, ani odpowiedzialności w sobie.
» 13 czerwca 2018, 18:49 #8
DevoMartinez: Czyli jasno i bez ogródek daje do zrozumienia, ze zespol musi byc ustawiony pod niego. W sumie u nas tak wlasnie bedzie w przyszlym sezonie. Dostanie duzo swobody bo zabezpieczac go bedzie 2 pomocnikow.
» 13 czerwca 2018, 10:45 #7
Spadkobierca: Wtedy połowa DewilPejdż będzie narzekać, że nie wraca się do obrony.
» 13 czerwca 2018, 18:48 #6
matizek92: No to popłynął ten żeglarz :D Mou źle ustawia zespół, Deshamps źle ustawiaw zespół, on by chciał, ale wszyscy go wstrzymuja...:D
» 13 czerwca 2018, 10:25 #5
RoniR10: Chcę brać ster reprezentacji w swoje ręce - Pogba, dopóki gra Antek to to jest niemożliwe!
» 13 czerwca 2018, 10:16 #4
trikos: Jose za dużo wymaga, Deshamps za dużo wymaga, nie mam swojej pozycji i inne steki bzdur...