Mourinho: Próbowaliśmy i przegraliśmy, taki jest futbol

» 13 marca 2018, 23:48 - Autor: Rio5fan - źródło: BBC Radio 5
José Mourinho nie krył rozczarowania po wtorkowej porażce swojego zespołu w konfrontacji z Sevillą (1:2), która pozbawiła Czerwone Diabły nadziei na awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.
» Podopieczni José Mourinho pożegnali się z Ligą Mistrzów na etapie 1/8 finału
Portugalski szkoleniowiec przekonuje jednak, że w występie jego zespołu można było dostrzec pozytywne aspekty.

- Nie sądzę, by nasz występ był zły. Ja zrobiłem wszystko, co mogłem, podobnie jak piłkarze. Próbowaliśmy i przegraliśmy, taki jest futbol - stwierdził Mourinho.

- Rozpoczęliśmy mecz pozytywnie. Sevilla jest jednak dobrym zespołem, który potrafi utrzymać piłkę w linii pomocy. Rywale próbowali utrzymać się w posiadaniu piłki i to wychodziło im przez większą część pierwszej połowy.

- My mieliśmy szanse na zdobycie bramki, lecz było wiadomo, że pierwszy gol zmieni kierunek meczu. Czasem mam szczęście przy dokonywaniu zmian, lecz tym razem Vincenzo Montella zachował się dobrze wprowadzając Wissama Ben Yeddera. Kiedy Sevilla zdobyła pierwszą bramkę, spotkanie było zupełnie inne - skwitował Portugalczyk.

Mourinho: Nie ma czasu na dramatyzowanie
Montella: Zagraliśmy niemal idealne spotkanie

Komentarze (21)

Klimaa: W takim meczu powinniśmy kontrolować mecz. Daliśmy się zepchnąć i zapłaciliśmy wysoką cenę. Drużyna kilka dni wcześniej zagrała bardzo dobre zawody z Liverpoolem by po chwili zaprezentować się z zupełnie innej strony. Futbol taki nie jest - odpadliśmy bo zagraliśmy bardzo kiepski mecz.
» 14 marca 2018, 23:11 #20
adamecki7: - Nie sądzę, by nasz występ był zły. Ja zrobiłem wszystko, co mogłem, podobnie jak piłkarze. POWAŻNIE ? JAK ON MOŻE WCISKAĆ TAKI SYF KIBICOM??
» 14 marca 2018, 20:07 #19
duncaneedwards: tak naprawde pierwsza 4 jest sukcesem.wiec i tak nie jest tak zle.
czego zresszta spodziewalismy sie mo tak fatalnym fubolu ktory mourinho wpoil zespolowi zero w tym stylu.
druga rzecz to ustawienie zawodnikow na pozycjach przeciez to az koli w oczy jak skrzydlowi zespolow rywali wchodza naszymi skrzydlami w pole karne. do tego granie w skladzie sanchezem lingardem czy fellaininim nie daje absolutnie niczego.jest co poprawic latem przede wszystkim zmienic boki obrony i zmienic oblicze pomocy.jak nie bedzie progresu w nowym sezonie bo ten wczoraj sie skonczyl to mourinho wylatuje
» 14 marca 2018, 08:33 #18
gafciu7: jeżeli startujemy w meczu, który musimy wygrać, z 2 DM i bez rozgrywającego a jedynym pomysłem jest gra jak w b-klasie( laga na wysokiego) to faktycznie zrobił " wszystko co mógł" by awansować
» 14 marca 2018, 06:37 #17
ferdas: Gadką przypomina do złudzenia Moyesa...
» 14 marca 2018, 00:15 #16
Adamczik: Mou, chłopie, teraz może zrozumiesz, że trzeba grać 4-4-2 i latem kupić przynajmniej dwóch światowej klasy obrońców. Najlepiej stoperów.
» 14 marca 2018, 00:15 #15
duncaneedwards: a boki obrony to masz dobre.lepiej zobacz jak na skrzydlach nas rozjezdzaja.a anie ciagle na tych stoperow bo nie graja az tak zle
» 14 marca 2018, 08:35 #14
NoLogo: Jeszcze tylko niech doda, że przegrali bo nie było dopingu, bo tak to nie zagrali przecież źle.
» 14 marca 2018, 00:07 #13
Pawlo: Nie wiem co napisać, byłem zwolennikiem mimo wszystko Jose Mourinho, no wyniki były, ale ten mecza, a tym bardziej tłumaczenia trzeba uczcić minutą ciszy. Mieliśmy Moyesa, Van Gaala i teraz wydawało się z topu Portugalczyka, więc chyba problem jest głębszy. Chyba tylko Ferguson wziął by za mordy za przeproszeniem tych gwiazdorów, którzy zarabiają najwięcej na świecie, a nie chce im się grać.
» 14 marca 2018, 00:04 #12
IngoFisher: Probowaliśmy? Klepanie piłki przez 5 minut między obrońcami i granie z wolniej niż w eklapie to są próby?Jeśli tak to jest dramat
» 13 marca 2018, 23:56 #11
Lolhaha123: Taki jest futbol. Ta. Niech placą im wiecej takiemu sanchezowi ktory zarabia najwiecej w lidze a nie umie nawet utrzymac pilki ani podac dokladnie bo ja oczywiscie gubi. Pogba wchodzi by odmienic gre a Fellaini gral lepiej odniego kasa im przewraca. Taka Sevilla ktora nie ma tylu pieniedzy ile manutd i gra jakos w pilke . Porazka Mourinho out
» 13 marca 2018, 23:56 #10
Bossicky: Przypomina mi się to gadanie Mou, że Manchester City ma nieskończony budżet i może kupować kogo chce, że inne kluby mają jednak ograniczenia i nie jest im tak łatwo dokonywać wzmocnień, przez co trudno jest z nimi konkurować - typowe biadolenie.

Dziś się okazało, że nasza przewaga finansowa nad Sevillą która jest wyższa niż City nad nami, znaczenia takiego nie miała.
» 13 marca 2018, 23:55 #9
KnabrnyGad: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2018 23:55

"Ja zrobiłem wszystko, co mogłem, podobnie jak piłkarze." - Czyli się nie nadajesz. To sevilla (w dodatku bez formy) , a nie psg, czy barcelona... hahaha
» 13 marca 2018, 23:54 #8
Daro1336: "To ja popełniłem błąd. Powinniśmy wyjść agresywniej i wyżej ustawieni. Zdominować rywala, starać się strzelić bramkę od pierwszej minuty. Graliśmy zbyt bezpiecznie większość meczu i to się zemściło. Przepraszam wszystkich kibiców" - Takie słowa bym zrozumiał.
» 13 marca 2018, 23:54 #7
uhahany009: To tak jak by Wagner poweidział ze odchodzi na emeryture. Pewne rzeczy się nie maja prawa wydarzyć ;)
» 14 marca 2018, 00:07 #6
N17: Próbowaliśmy? Czego próbowaliśmy? To nie złośliwość, na prawdę nie rozumiem. Jedyne próby jakie ja widziałem, to próby dociągnięcia do dogrywki, widocznie naszym trzeba minut aby doszlifować niemal idealny styl gry.
» 13 marca 2018, 23:53 #5
grzeho16: Co próbowaliście? Kopać piłki mniej więcej w stronę Lukaku? Czy próbowaliście nie stracić bramki? Bo jeśli chodzi o próbowanie wygrania tego spotkania to za dużo w tym kierunku chyba nie zrobiliście.
» 13 marca 2018, 23:53 #4
Bossicky: Pep Guardiola z takim składem wygrywałby jak chciał, Mou ma problemy. Dzisiaj środek pola funkcjonował jakby grali razem dopiero od tygodnia. Kryminał, zarówno gra jak i tłumaczenie Mou po meczu.
» 13 marca 2018, 23:52 #3
dlabigt23: Toc ty Mate i Martiala juz powinienes wpuscic przed strata bramki i po przerwie powinni sie juz rozgrzewac ! Lingarda , Fellainiego , Sancheza kogos z tej trojki poprostu sciagnac i wprowadzic Mate i Martiala jak najszybciej . Lingard i Rashford to jednak jeźdzce bez glowy totalnie czasami nie mysla na boisku .
» 13 marca 2018, 23:52 #2
Widmo: Skoro tak wyglądały próby i zarobienie przez Mou wszystkiego co może-to jest to na prawdę bardzo nie wiele
» 13 marca 2018, 23:50 #1