U-18: Manchester United lepszy od Stoke City

» 26 sierpnia 2017, 12:16 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 18 zrehabilitowała się za porażkę z West Bromwich Albion w pierwszej kolejce nowego sezonu młodzieżowej Premier League.
» Czerwone Diabły zdołały pokonać The Potters na własnym terenie
Czerwone Diabły tym razem poradziły sobie z rywalem, pokonując w piątek Stoke City 2:1.

Pierwsza bramka w tej rywalizacji padła dopiero pod koniec pierwszej części gry. W 42. minucie Aidan Barlow zdołał zmienić tor lotu piłki po strzale Jamesa Garnera i wyprowadził drużynę gospodarzy na prowadzenie.

Jeszcze w pierwszej połowie podopieczni Kierana McKenny zdołali powiększyć swoje prowadzenie. Millen Baars popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem w pole karne, które na gola zamienił Nishan Burkart.

Przyjezdni zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem. Po godzinie gry rzut karny podyktowany za przewinienie Ethana Galbraitha wykorzystał Krisztofer Szereto.

Kolejnym rywalem Manchesteru United w ramach Premier League do lat 18 będzie zajmująca czwarte miejsce w tabeli ekipa Derby County.