Swansea - Man Utd 0:4. Reakcje piłkarzy w social media

» 20 sierpnia 2017, 12:12 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Wysoka wygrana ze Swansea City (4:0) wprawiła w doskonały nastrój piłkarzy Manchesteru United. Zawodnicy Czerwonych Diabłów swoją radością podzielili się z kibicami w mediach społecznościowych.
» Paul Pogba i Anthony Martial byli w świetnych humorach po meczu ze Swansea City, bo obaj wpisali się na listę strzelców na Liberty Stadium
Piłkarze Jose Mourinho na Liberty Stadium długo nie mogli znaleźć sposobu na defensywę Łabędzi. Worek z bramkami rozwiązał się jednak w drugiej połowie, kiedy w odstępie zaledwie czterech minut United wbili rywalom trzy bramki.

– Dobra praca zespołowa, 3 ważne punkty – tak skomentował spotkanie z Łabędziami Antonio Valencia.

Mecz ze Swansea długo będzie wspominał Eric Bailly, który zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Manchesteru United. – Jestem bardzo szczęśliwy z wygranej i mojego pierwszego gola dla Manchesteru United. Co za wspaniała bramka! – napisał Iworyjczyk.

Z gratulacjami dla Bailly’ego pospieszył też Jesse Lingard. – Kolejne trzy punkty! Gratulacje Eric za pierwszego gola – stwierdził Jesse i zamieścił krótki film z gratulacjami dla swojego kolegi z defensywy.

Juan Mata nawiązał do swojego ostatniego wpisu i napisał krótko: – Poproszę jeszcze 36 takich meczów.