U-23: Trzy punkty na rozpoczęcie sezonu

» 14 sierpnia 2017, 16:45 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 23 w znakomity sposób rozpoczęła zmagania ligowe w sezonie 2017/2018. Czerwone Diabły ograły na wyjeździe Leicester City 1:0.
» Robert Huth nie zapobiegł porażce Leicester City w spotkaniu z Manchesterem United
W zespole gospodarzy wystąpił między innymi doświadczony niemiecki obrońca, Robert Huth.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie, mimo kilku dogodnych sytuacji na obu stron. Bliski wpisania się na listę strzelców był Matty Willock, po strzale którego piłka uderzyła w słupek.

Decydującym momentem rywalizacji okazała się 62. minuta. Wówczas Demetri Mitchell wykorzystał rzut wolny pokonując Daniela Iversena efektownym strzałem w górny róg bramki.

Ekipa Lisów dążyła do wyrównania do ostatnich sekund, ale znakomicie w bramce United spisywał się Kieran O'Hara.

Ricky Sbragia i jego podopieczni mają tydzień na odpoczynek, a już w następny poniedziałek ich rywalem będzie drużyna Swansea City.