Hoodys: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2017 13:08O tym mówie, że dzisiaj człowiek siada, ogląda Liverpool który bije całe top6, gra atrakcyjny futbol i zdarzają im sie wpadki z dołem tabeli, ale widać że jest progres ostatnio.
Natomiast my gramy syf i to delikatnie mówiąc i jeden skowronek z Chelsea tego nie zmieni. Na wyjazdach z top6 strzeliliśmy zawrotny 1 gol na 5 meczy.
Chce oglądać taki futbol jaki wprowadził Klopp, takie transfery jakie robi Liverpool robiło kiedyś United ( tylko że oni mocno skąpią grosza, przez to nie wydadzą kasy na 2-3 światowej klasy grajków by zdobyć mistrza już w przyszłym sezonie )
Natomiast Mourinho=/= ofensywa. Będziemy oglądać murowanie bramki, niestrzelanie goli i standardowy "pech". A przegrana z AFC w takim stylu świadczy że chyba Mourinho nie do końca wie jak połączyć ofensywnych grajków z potencjałem z jego siermiężną taktyką z 2004 roku