PL2: Manchester United - Southampton 3:3

» 14 marca 2017, 05:53 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Niezwykle emocjonujący przebieg miało poniedziałkowe spotkanie Manchesteru United z Southampton w ramach Premier League 2. Zakończyło się ono remisem 3:3.
» Demetri Mitchell dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w starciu z Southampton
Gospodarze konfrontacji na Old Trafford musieli odrabiać straty, gdyż po upływie pierwszego kwadransa Josh Sims wykorzystał błąd Axela Tuanzebe i z bliskiej odległości wpisał się na listę strzelców.

Po zmianie stron Alfie Jones popisał się efektownym strzałem głową, zwiększając prowadzenie swojego zespołu w Teatrze Marzeń.

Później do głosu doszli jednak podopieczni Nicky'ego Butta. W 62. minucie gola kontaktowego dla United strzelił Devonte Redmond.

Po upływie zaledwie ośmiu minut Sam McQueen sfaulował we własnym polu karnym Scotta McTominaya, a jedenastkę wykorzystał Demetri Mitchell. Ten sam gracz trafił z jedenastu metrów także pięć minut później, gdy McQueen znów przewinił wewnątrz własnej szesnastki.

Czerwone Diabły nie utrzymały jednak prowadzenia do końcowego gwizdka, ponieważ w 88. minucie rzut karny dla Southampton wykorzystał Ryan Seager.