Oceny pomeczowe: Manchester United - Hull City 0:0

» 2 lutego 2017, 07:02 - Autor: matheo - źródło: MEN, DevilPage.pl
Manchester United po frustrującym spotkaniu zaledwie zremisował z Hull City 0:0. Kiepski wynik Czerwonych Diabłów przełożył się na kiepskie noty piłkarzy Jose Mourinho, które za środowe spotkanie wystawili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl. Kto został oceniony najwyżej, a kto najniżej? Sprawdźcie!
» Juan Mata będzie długo rozpamiętywał swoją okazję z meczu z Hull City
David de GeaDavid de Gea
Nie miał nic do roboty przez cały wieczór, oprócz patrzenia na to, jak jego koledzy marnują sytuacje podbramkowe.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.23

Antonio ValenciaAntonio Valencia
Był jednym z głównych zagrożeń dla defensywy Hull City, ale zawiodło go ostatnie podanie. Kiedy miał okazję do dośrodkowania, to często piłka zatrzymywała się na pierwszej osobie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.35

Marcos RojoMarcos Rojo
Komfortowy wieczór dla Argentyńczyka. Wyglądał na opanowanego, kiedy wyprowadzał piłkę z defensywy. Problemy United były po drugiej stronie boiska.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.04

Phil JonesPhil Jones
Miał bardzo dobry wieczór do czasu aż złapał kontuzję na początku drugiej połowy. Najlepszy defensor w United w tym meczu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.94

Daley BlindDaley Blind
Wybrany w zastępstwie za Darmiana, lecz nie zaoferował wiele w ofensywie, oprócz jednego strzału nad poprzeczką w pierwszej połowie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.37

Henrich MychitarianHenrich Mychitarian
Starał się jak mógł, aby dobrze zacząć spotkanie. Im dłużej jednak trwał mecz, tym gorzej prezentował się Ormianin. Będzie miał szczęście, jeśli zostanie w zespole na niedzielny mecz z Leicester.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.65

Michael CarrickMichael Carrick
Cudowne podanie do Mychitariana zaraz na początku. Później dobrze rozprowadzał piłkę. Miał pecha, że zszedł po pierwszych 45 minutach, bo byli gracze gorsi od niego.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.61

Paul PogbaPaul Pogba
Miał najlepszą okazję w pierwszej połowie. Słaba pierwsza część spotkania, poprawił się po przerwie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 2.86

Ander HerreraAnder Herrera
Dobrze naciskał w pierwszej połowie, lecz był winny niewielkiej liczby szans pod bramką Hull. W drugiej połowie cofnięty głębiej. Robił co mógł, aby piłka krążyła szybko.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.34

Marcus RashfordMarcus Rashford
Powinien spisać się lepiej, kiedy opanował fantastyczne podanie od Pogby w polu karnym Hull. Nie oddał w tej sytuacji dobrego strzału. Próbował zaszkodzić Tygrysom swoją szybkością, ale niewiele mu wychodziło.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.93

Zlatan IbrahimovićZlatan Ibrahimović
Jeden strzał na początku meczu i ładne zagranie piętką do Pogby w pierwszej połowie. Był to jednak słaby mecz Szweda. Mógł zostać zmieniony po raz pierwszy przez Mourinho, gdyby nie kontuzja Jonesa.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.91

Zmiennicy

Wayne RooneyWayne Rooney
Jego pomyłka w pomocy niemal kosztowała United gola, kiedy Lazar Marković trafił w słupek.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.57

Chris SmallingChris Smalling
Nie upilnował Markovicia przy strzale Serba w słupek.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.5

Juan MataJuan Mata
W jaki sposób nie skierował piłki do bramki?!
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.9

Jones: Moja kontuzja nie jest poważna
Mourinho: Jestem traktowany inaczej przez sędziów

Komentarze (26)

Klimaa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2017 23:17

Brakuje nam szybkości na lewej stronie. Po prawej wzdłuż i wszerz biega Valencia ale niestety po drugiej stronie Blind nie jest w stanie zapewnić nam takiej jakości w ofensywie.
Mourinho powinien po męsku pogadać z Pogbą bo niestety ale chłopak wczoraj był kompletnie niewidoczny.. Z resztą cała drużyna zagrała po prostu bardzo przeciętnie. Możemy powiedzieć o spadku formy - teraz ważne dni przed Mourinho aby szybko zażegnał kryzys.
» 2 lutego 2017, 23:16 #26
dziobas123: Oceny z DP to według mnie kpina... Dajecie im oceny po 1,2,3 bo był remis i nie było bramek? Obstawiam, że co najmniej 75% ludzi tutaj oceniło zawodników właśnie po tym. Pogba 2,86? A jakby Ibra wykorzystał jego cudowne podanie? A jakby Rashford wykorzystał jego kolejne świetne dalekie podanie? Wtedy pewnie każdy by dawał ocenę 10 czy 9... Wiadomo, że może meczu świetnego nie zagrał ale ludzie... Nie przesadzajmy, że 2,86... Oceny obrońców moim zdaniem też zaniżone... W końcu bramki nie straciliśmy i solidnie grała obrona.
» 2 lutego 2017, 22:26 #25
uzio: Ocena Maty to żart roku... Dopiero po jego wejściu coś się ruszyło w grze ofensywnej. To, że nie strzelił no cóż zdarza się, poza tym sytuacja wcale nie była taka łatwa. Już Pogba miał lepszą.
» 2 lutego 2017, 15:29 #24
mateusz09874: Mata jest dobry na zmiennika bo jest bardzo ruchliwy. Wczorajszy remis to nie była jego wina, tylko postawy całej ofensywnej części drużyny
» 2 lutego 2017, 16:15 #23
AdaMUFC: Blind Rashford OUT Shaw Martial IN
» 2 lutego 2017, 14:04 #22
jakobs23: Mecz - podsumowanie sezonu. Wtedy kiedy trzeba to nie wygrywamy. Przed meczem z ostatnią drużyną nie powinno być pytania "czy wygramy" tylko "ile".
Niestety ale nie jest to syndrom pierwszego sezonu po prostu trzeba kilku średniakom podziękować. Od początku zbudować środek pomocy, który wczoraj bardzo kiepsko się prezentował. Szczególnie przyglądałem się Herrerze. Ulubieniec kibiców na którego nie można nic powiedzieć, zagrał słabo i niestety muszę to stwierdzić - na nim nie zbudujemy silnego Manchesteru, który będzie konkurował z najlepszymi. Wystarczy spojrzeć na środek pola w Realu, Barcelonie, Bayernie... Dużo niedokładności z jego strony a poza tym niewiele wnosi do gry United.
A nasz najdroższy zakup skwituję krótko, słowami jakie często padały w szkole - zdolny ale leń.
Z kolei Rashford próbował, bezskutecznie, czasem irytowały jego próby porywania się z motyką na słońce (ciągłe wjeżdżanie w 3 obrońców).
Miki? - nie wierzyłem w niego od początku i teraz wiem, że gwiazdą MU nigdy nie zostanie.
Na usprawiedliwienie United mogę powiedzieć, że rynek transferowy jest obecnie w fatalnej kondycji, nie ma zawodników, którzy chcieli by przejść za normalne pieniądze, a za te nienormalne i tak nie przyjdą bo nikt nie ma zamiaru wykonać kroku w tył idąc do United.
» 2 lutego 2017, 13:57 #21
Ice: Dokładnie grajmy w koncu 4-4-2 . Ibra na szpicy i Martial jako cofnięty . Mou poprostu go nie lubi i to widac !! innych traktuje łaodniej a Martiala ciagle się czepia a to tylko szkodzi jemu i drużynie.
» 2 lutego 2017, 13:46 #20
jacob7800: Jednego nie rozumiem. Mamy 4 napastników. Czemu nie możemy zagrać standardowym 4-4-2? Tak było za SAF-a i jakoś się dało
» 2 lutego 2017, 12:12 #19
LouiVanGaal: bo nie mamy 4 typowych napastnikow
» 2 lutego 2017, 12:24 #18
Hoodys: a co to znaczy typowych? Mamy 2 młodziutkich skurczysynów w postaci Martiala i Rashforda którzy gdyby grali w przeciwieństwie do tego imbecyla Ibrahimovicia to byłoby więcej sytuacji i szybkości i strzałów i wszystkiego.
» 2 lutego 2017, 15:43 #17
mateusz09874: Martial skrzydłowy - nadawałby się jedynie na 4-3-3. A słabe wykończenie nie jest cechą Ibry ale również pozostałych zawodników - Pogba, Mata itd. Rooney obniżył loty i kim mamy grać? Za dużo pomocników, za mało klasowych napastników, niestety nie ma balansu w druzynie
» 2 lutego 2017, 16:20 #16
Fenek: Kolejne pkt. stracone przez upór Mou. Przy okazji portugalczyk "pluje" na Martiala. Na każdym kroku powtarza, że francuz musi się bardziej starać, grać lepiej itp. a później sadza go na ławie. Pogba i Ibra grają ostatnio totalny piach ale nawet Mou nie piśnie nic na ich temat, a o posadzeniu ich na ławie można pomarzyć. Szkoda Martiala bo on nawet bez formy coś potrafi składnego zrobić, a tak to cały sezon będziemy czytać o tym jak to Mou twierdzi, że Martial musi się bardziej przykładać i grać lepiej bo konkurencja na LP jest spora -.-
» 2 lutego 2017, 11:30 #15
LouiVanGaal: jedyne z czym sie nie zgodze to ocena Maty to ze bramkarz hull byl w formie lub bronil to co powinnien wybronic bramkarz grajacy w BPL nie oznacza ze Mata zagral slaby mecz to dzieki niemu pilka byla caly czas w gra po kazdej stronie boiska byl chyba jedynym ktory staral sie i efektywnie mu to wychodzilo a ze bramkarz wybronil jego strzal nie oznacza ze zagral slabo
» 2 lutego 2017, 11:10 #14
Domelo: Mata nawet z metra nie umie strzelić gola to jak tu mówić o wygranej i ewentualnym TOP4?
» 2 lutego 2017, 11:05 #13
kociak153: Pogba po przerwie na prawdę wyglądał bardzo dobrze, w pierwszej połowie też kilka bardzo dobrych podań. Potrzebujemy napastnika. Albo niech w końcu Martial wyjdzie w składzie a Rashford na szpice... Bo Ibra w każdym meczu grać nie może. Nie tak szybkość nie ta świeżość. Wczoraj Rashford na szpicy, Martial na skrzydle i wynik byłby inny.
» 2 lutego 2017, 10:45 #12
MU1212: Obciąć im tygodniówki i zablokować im konta na Snapchacie, Instagramie, FB oraz Blogi i jeszcze zakazać Pogbie stylizować się na jakiegoś krytyka mody
» 2 lutego 2017, 09:53 #11
Mako: i potem co szlaban na komputer?

eh..
» 2 lutego 2017, 12:13 #10
rizx: Idealny poradnik jak zniechęcić potencjalne cele transferowe do przyjścia do nas
» 2 lutego 2017, 13:43 #9
duncaneedwards: moze mi ktos wymtlumaczyc jaki byl sens w sciagnieciu carrika po przerwie kosztem rooney co wniosla ta zmiana?. i czemu rashforda nie zmienil martial. niby martial jest nie konsekwentny to co mozna powiedziec o grze rashforda na lewym skrzydle
» 2 lutego 2017, 09:24 #8
soldier: Za co Pogba ma 6? Za fryzurę?
» 2 lutego 2017, 08:37 #7
rizx: Za genialne podanie do Rashforda albo Ibry
» 2 lutego 2017, 08:43 #6
Slawek7: Bo moglby miec 3 asysty,gdyby miernoty trafialy w bramke.Wiem,ze przyp..do Pogby modne,ale trzeba patrzec trzezwo.
» 2 lutego 2017, 08:50 #5
karpiu2201: brawo Sławek, podpisuję się w 100%. Jakby Rash to wykorzystał to od razu nie było byłoby pitolenia jaki to Pogba jest słaby. Kto ostatnio rozdawał takie piły jak on? No kto? Becks? No Scholsey i czasem Carras (kwestia sporna). Tyle. Kwestia czasu aż wszystko się zazębi. Trudno, trzeba czekać, uzupełnić nieco skłd. Ścisnąć poślady na LE (doprawdy nie rozumiem jak można oczerniać ten puchar). Każde, absolutnie każde trofeum się liczy by podbić nieco morale klubu
» 2 lutego 2017, 08:59 #4
Sonji: Kurcze, pisałem posta, którego strona stwierdziła jako nieodpowiedzialny, pomimo braku przekleństw. Bez możliwości korekty postu. Szkoda bo było tam kilka uwag i przemyślę odnośnie naszej drożyny.
» 2 lutego 2017, 10:46 #3
dabro90: Opis przy Macie bez sensu. Skierował piłkę do bramki. Bramkarz obronił.
» 2 lutego 2017, 08:15 #2
piter100000: zdecydowanie za wysokie te oceny od MEN (oprócz obrońców i bramkarza)
» 2 lutego 2017, 08:06 #1