PLIC: Manchester United lepszy od Sparty Praga

» 16 grudnia 2016, 09:49 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Piłkarze Manchesteru United w czwartkowe popołudnie wygrali swoje drugie spotkanie w ramach Premier League International Cup.
» Piłkarze Manchesteru United w efektownym stylu pokonali Spartę Praga
Tym razem Czerwone Diabły okazały się lepsze od Sparty Praga, którą ograły 2:0 na stadionie Leigh Sports Village.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Josh Harrop, który w 21. minucie wykorzystał fenomenalne prostopadłe podanie Matty‘ego Willocka.

Bramka numer dwa padła dziesięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie meczu. Demetri Mitchell błysnął dobrą indywidualną akcją po lewej stronie boiska, po czym posłał płaskie podanie zamienione na gola przez Devonte Redmonda.

W dalszej części gry gospodarze mieli okazje na podwyższenia wyniku, ale ostatecznie rezultat na tablicy świetlnej nie uległ już zmianie.

Manchester United do tej pory zgromadził komplet punktów w rozgrywkach Premier League International Cup i wraz z Middlesbrough przewodzi w swojej grupie. To właśnie z Boro Czerwone Diabły zmierzą się 22 grudnia.