U-18: Manchester United - Derby County 4:0

» 25 listopada 2016, 23:25 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Manchester United w efektownym stylu rozprawił się z Derby County zwyciężając 4:0 w ramach Premier League do lat 18.
» Piłkarze Manchesteru United bez większych problemów poradzili sobie z niżej notowanym rywalem
Zdobyte trzy punkty pozwoliły młodym Czerwonym Diabłom przesunąć się na pierwsze miejsce w tabeli, jednak ekipa Manchesteru City rozegrała o trzy mecze mniej od lokalnego rywala.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął już w dziewiątej minucie Angel Gomes, który wykorzystał rzut karny podyktowany za sytuację, w której sfaulowany został Joshua Bohui.

Po upływie dwudziestu minut gospodarze powiększyli swój dorobek bramkowy. Jake Kenyon popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem, które zdołał wykorzystać Tahith Chong.

Jeszcze przed przerwą bramkarz Derby County musiał znów wyjmować futbolówkę z siatki. Jake Kenyon ponownie zapisał na swoim koncie asystę, a na listę strzelców wpisał się Joshua Bohui.

Na ostatnie trafienie w tej konfrontacji kibice czekali do 53. minuty. Wówczas wynik meczu na 4:0 dla Manchesteru United ustalił DJ Buffonge.

Kolejny mecz z udziałem młodych Czerwonych Diabłów zapowiada się niezwykle interesująco. Zmierzą się w nim bowiem dla kluby z Manchesteru, które wydają się głównymi kandydatami do zdobycia tytułu mistrzowskiego.