Rashford: O zwycięstwo walczył cały zespół

» 27 sierpnia 2016, 22:12 - Autor: matheo - źródło: MUTV
Marcus Rashford jest zachwycony swoim zwycięskim trafieniem w meczu z Hull City (1:0) w doliczonym czasie gry. Anglik świętował swojego gola razem z kibicami Manchesteru United, którzy w sobotę zameldowali się na KCOM Stadium.
» Marcus Rashford dał Manchesterowi United trzy punkty w meczu z Hull
– Jestem jednym z nich, więc oczywiście, kiedy zdobywam bramkę, to istotne, abym świętował z kibicami. Oni są zawsze z nami, a my jesteśmy z nimi – stwierdził Rashford na antenie MUTV.

– To niesamowite zdobyć bramkę w ostatniej minucie. Cały zespół walczył o wygraną przez 90 minut i mamy to na co zasłużyliśmy.

– Rooney zdecydowanie zasługuje na uznanie. Widziałem jak rozwija się ta akcja, to był niesamowity rajd, więc musiałem wbiec w pole karne i cała ta ciężka praca opłaciła się – dodał Rashford.