Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Jose Mourinho zadowolony z dobrego początku sezonu

» 21 sierpnia 2016, 11:37 - Autor: lewd13 - źródło: Daily Mail
Dobre początki sezonów to znak firmowy klubów, które prowadzi Jose Mourinho. W Manchesterze United nie jest inaczej, Czerwone Diabły zdobyły komplet punktów w pierwszych dwóch meczach sezonu.
Jose Mourinho zadowolony z dobrego początku sezonu
» Manchester United odniósł dwa pewne zwycięstwa na początku sezonu
Portugalski szkoleniowiec w Premier League zdobył z Chelsea 3 tytuły i za każdym razem jego drużyna zaczynała nową, zwycięską kampanię z wysokiego C. Taka perspektywa napawa kibiców z Old Trafford wielkim optymizmem.

- Czym później tracisz punkty, tym lepiej - przyznał Jose po zwycięskim spotkaniu ze Southampton.

- Jeżeli zaczniesz tracić punkty na początku sezonu, wtedy musisz zacząć gonić przeciwników. Dlatego oczywiście lepiej jest tych punktów nie tracić.

- W tym momencie nasz zespół powinien udowodnić, że nasza gra przechodzi ewolucję i myślę, że właśnie tak się dzieje. Zgadzam się, że nie gramy porywająco, ale wydaje mi się, że każdy widzi różnicę reakcji na naszą grę w porównaniu z tym, co działa się w ostatnich dwóch, czy też trzech latach - podsumował Portugalczyk.


TAGI


« Poprzedni news
Oficjalnie: James Wilson wypożyczony do Derby County
Następny news »
Ibrahimović: Możemy zdobyć mistrzostwo Anglii

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (20)


pequ89: Czy mnie pamięć nie myli, czy Chelsea w poprzednim sezonie zaliczyła falstart pod wodzą Jose Mourinho przez co nasz Boss został zwolniony?
» 22 sierpnia 2016, 07:53 #20
v33d: Nie mylisz się. Tyle, że z tekstu: "Portugalski szkoleniowiec w Premier League zdobył z Chelsea 3 tytuły i za każdym razem jego drużyna zaczynała nową, zwycięską kampanię z wysokiego C." wynika, przynajmniej moim zdaniem, że chodzi o sezony gdy The Blues wygrywali ligę, a nie o ostatni sezon.
» 23 sierpnia 2016, 11:55 #19
Klimaa: Obecnie, nawet pomimo braku idealnej dyspozycji zawodników, gramy lepiej niż za LVG. Jest szybciej i skuteczniej. Oby tak dalej.
» 21 sierpnia 2016, 23:34 #18
jajko22: Dla mnie MU gra prawie porywająco.Jak się rozkręci Miki(za Matę),zacznie grać Martial(na wymiane z Rashfordem),regularnie wymienna powinna być trójka ŚO (Blind,Bailly Smalling),Pogba bardziej zgra się z drużyną i zacieśni się współpraca Wazza-Ibra, to będzie idealnie.Grę zespołu Mourinho to można porównywać powoli do drużyny SAF-a.O Moyesie i LvG-u chcę szybko zapomnieć.
» 21 sierpnia 2016, 12:46 #17
Krystiano98: Jak sie Mata rozkreci to Miki lawa caly sezon
» 21 sierpnia 2016, 13:36 #16
jajko22: Czy się rozkręci Mata czy Miki to dla mnie obojętne. Najlepiej niech to zrobią we dwóch.W sumie Mata nigdy nie pokazał (poza przebłyskami jednorazowymi w meczach) najwyższej klasy. Z drugiej strony mogło to być spowodowane trenerami : Moyesem i LvG-lem.
» 21 sierpnia 2016, 22:18 #15
FabianWawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2016 12:11

Ciekawe jak to będzie wyglądało w obronie. Smalling musi w końcu wejść, pewnie za Blinda , bo Bailly nietykalny, bez wątpienia najlepszy SO w druzynie. Choć Blind to naprawdę dobry cichy obrońca , który nie będzie drygował w obronie, ale świetnie uzupełniał i zabezpieczał tyły. Coś jak swego czasu Carrick w pomocy.

Rywalizacja w obronie zapowiada się bardzo ciekawie. Pewnie Blind ze Smallingiem będą się wymieniać dopóki jeden, wyraźnie nie odskoczy drugiemu.
» 21 sierpnia 2016, 12:10 #14
Sideswipe: Smalling MUSI w końcu wejść? A czemu?
» 21 sierpnia 2016, 12:22 #13
milagro: Że Baily najlepszym stoperem w drużynie? Że nietykalny ? Ja wiem, że młody z wyglądu wygląda jak obrońca przekot i w ogóle, ale nie rozumiem dlaczego większość jest ślepa na jego błędy, które też mu się przytrafiają. To nie jest tak, że chłop jest nieomylny, bo często mam wrażenie, że się nieco jeszcze gubi jak np w ostatnim meczu gdzie wkradlo się nieco chaosu w nasza defensywę kiedy rywal zaczął łatwo się przedzierać pod nasza bramkę. Na razie udaje mu się korygować błędy warunkami fizycznymi, ale te drużyny nie były też wymagające aż tak. Przyjdzie grać z lepszymi, to może się stać mała katastrofa. Moim zdaniem jak wróci Smalling, to on zastąpi Erica i będzie grać z Blindem jako ta bardziej doświadczona w lidze para.
A co do dyrygowania obrona, to też mało kto to dostrzega, ale organizacja zajmuje się akurat Blind, a Baily jest od brudnej roboty ;) W sumie nic się nie zmieniło od ostatniego sezonu w kwestii podziału ról, bo właśnie Baily jest takim Smallingiem i przejął jego zadania w grze z Blindem ;)
» 21 sierpnia 2016, 12:52 #12
FabianWawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2016 14:17

Smalling musi wejść, bo od odejścia Evry Ferdinanda i Vidicia byl naszym najlepszym obrońca.
No a Bailly, gra świetnie i jest młody, może faktycznie przesadziłem, że póki co jest nietykalny, ale według mnie to kwestia jednego max 2 sezonów. Poza tym nie taki młody z niego grajek, 23 lata chyba ma.

Cięzko tak naprawdę będzie każdego z nich zrzucić, bo Blind gra dobrze, Smalling też poza kilkoma słabszymi występami, poprzedni sezon ogólnie udany, no i Bailly gra tak póki co, że posadzić go nie wolno.
» 21 sierpnia 2016, 14:17 #11
FabianWawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2016 14:26

Nie no , z tym organizowaniem całej gry w defensywie przez blinda chyba przesadziłeś, z tego co się orientuje on głównie występował jako pomocnik o usposobieniu defensywnym. Wątpie aby w parze z obrońcami którzy grają na tej pozycji od lat, on wszystkim, lub więszkąścią chociaż zarządzał, lecz potrafi świetnie wpółpracować, i to mu trzeba przyznać. Lubię go i mam nadzieję, że zostanie u nas na lata.

Co do tej brudnej roboty, to ja bym tak tego nie nazwał. Koleś od brudnej roboty nie będzie bohaterem 2 z 3 pierwszy meczów. Robi chłopak znacznie więcej niż ta 'brudna robota" Jest najmocniejszym punktem w obronie na początku sezonu.
» 21 sierpnia 2016, 14:23 #10
sensi: co rozumiecie przes stwierdzenie "koleś od brudnej roboty"? to nie zorganizowana grupa przestępcza tylko klub piłkarski.
» 21 sierpnia 2016, 14:29 #9
FabianWawa: Smalling musi wejść, bo od odejścia Evry Ferdinanda i Vidicia byl naszym najlepszym obrońca.
No a Bailly, gra świetnie i jest młody, jeszcze się rozwinie. Może faktycznie przesadziłem, że póki co jest nietykalny, ale według mnie to kwestia jednego max 2 sezonów.

Cięzko tak naprawdę będzie każdego z nich zrzucić, bo Blind gra dobrze, Smalling też poza kilkoma słabszymi występami, poprzedni sezon ogólnie udany, no i Bailly gra tak póki co, że posadzić go nie wolno.
» 21 sierpnia 2016, 14:30 #8
FabianWawa: JA tego nie rozumiem, co z resztą można wywnioskować z mojej odpowiedzi, więc się nie wypowiadam na ten temat
» 21 sierpnia 2016, 15:02 #7
FabianWawa: JA tego nie rozumiem, co z resztą można wywnioskować z mojej odpowiedzi, więc się nie wypowiadam na ten temat
» 21 sierpnia 2016, 15:02 #6
jajko22: Na dłuższą metę to Mou powinien zmieniać między sobą na mecze Blinda,Balliego i Smallinga.Liga jest długa i ciężka,dochodzi LE,puchary.Regularna wymiana między sobą tych trzech ŚO spowoduje że będą bardziej zregenerowani przed meczami.
» 21 sierpnia 2016, 22:25 #5
aldehyd: "Zgadzam się, że nie gramy porywająco, ale wydaje mi się, że każdy widzi różnicę reakcji na naszą grę w porównaniu z tym, co działa się w ostatnich dwóch, czy też trzech latach"
A ja uważam Jose, że w porównaniu do padaki sprzed ostatnich 3 sezonów, gramy rewelacyjnie, a z każdym meczem drużyna wygląda coraz lepiej :)
» 21 sierpnia 2016, 12:04 #4
zPogbaNaSzczyt: #ArseneWenger
» 21 sierpnia 2016, 11:52 #3
Telos: City również jest w gazie, mimo niemrawego początku z Sunderlandem. Derby będą kluczowe i dobrze, że są tak szybko. Oczekuje ich bardzo, ale z drugiej strony zamartwiam się, bo to będzie bardzo ciężkie spotkanie i porządny sprawdzian dla Jose. Derby + jego własny osobisty pojedynek z Pepem
» 21 sierpnia 2016, 11:43 #2
FabianWawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.08.2016 12:07

Jest to również porządny sprawdzian dla guardioli, i dla city też to będzie ciężkie spotkanie. Zamartwiac się nie wolno bo człowiekowi łatwiej się wtedy pogrążyć, niech obywatele się martwią, my w końcu gramy normalną piłkę więc powinniśmy się cieszyć, także bądź dobrej myśli :)

Przyznam że początkowo byłem zawiedziony tym, że pep poszedł do city nie do nas, ale teraz nie wyobrażam sobie, aby Jose mogło u nas nie być. Ten chłop wygra nam ze swoimi piłkarzami wiele trofeów.
» 21 sierpnia 2016, 12:04 #1