Marc Wilmots zadowolony z postawy Fellainiego

» 14 czerwca 2016, 19:55 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Choć reprezentacja Belgii przegrała swoje pierwsze spotkanie podczas mistrzostw Europy we Francji 0:2, to selekcjoner Marc Wilmots znalazł powody, by pochwalić boiskową postawę Marouane‘a Fellainiego.
» Marouane Fellaini był wyróżniającą się postacią reprezentacji Belgii w spotkaniu z Włochami
Pomocnik Manchesteru United spędził na murawie pełne 90 minut, jednak jego zespół nie sprostał dużo bardziej doświadczonym rywalom.

- Marouane Fellaini i Thomas Vermaelen spisali się znakomicie. Bardzo chciałem zostawić Fellainiego na boisku po zmianie Driesa Mertensa, ponieważ był mocno zaangażowany zarówno w ataku, jak i w obronie. Potrzebowałem go na boisku, a zwłaszcza w dwóch polach karnych - stwierdził Wilmots.