EURO 2016: Wygrana Francuzów, debiut Martiala

» 11 czerwca 2016, 07:58 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Anthony Martial zadebiutował na EURO 2016. Napastnik Manchesteru United wszedł na boisko z ławki rezerwowych w inaugurującym turniej meczu Francja – Rumunia (2:1).
» Anthony Martial zadebiutował na mistrzostwach Europy
Martial pojawił się na murawie w 77. minucie spotkania, ale nie miał dużego wpływu na przebieg gry.

Wynik meczu na Sant-Denis otworzył w 57. minucie Olivier Giroud, a następnie stan rywalizacji, strzałem z rzutu karnego, wyrównał Bogdan Stancu. Bohaterem Trójkolorowych został Dimitri Payet, który pięknym strzałem zdobył zwycięskiego gola w 89. minucie.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Morgan Schneiderlin.

W sobotę kolejna okazja do sprawdzenia, jak na EURO 2016 radzą sobie Czerwone Diabły. O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz Anglików z Rosjanami.

McNair: Mourinho życzył mi powodzenia na EURO 2016
Del Bosque: Nie rozważaliśmy odesłania De Gei do domu

Komentarze (36)

vanderToki: "Anthony Martial zadebiutował na EURO 2016. " No każdy jeden zadebiutował na Euro 2016, tak samo Kante, Giroud, Lloris, Evra, Payet, Griezmann... jakoś nie przypominam sobie, by któryś z nich przed tym meczem grał na Euro 2016. :D
» 12 czerwca 2016, 21:01 #36
pelzebiusz: Z Pogby już pieją na forum Srealu po wczorajszym meczu.... Hm ja bym go chętnie widział w MU
» 11 czerwca 2016, 21:46 #35
vanderToki: Proszę bardzo: youtube.com/watch?v=E_H5U9hjHI0
:)
» 12 czerwca 2016, 21:02 #34
thelead: Zacznijmy od tego, że Martial ma jeszcze czas, wydaje się po prostu, że bardziej pasowało mu wrzucenie na barki całego zespołu, niż granie z ławy.

Po drugie Payet chyb a w WHU nie zostanie, a MU zdecydowanie powinien o niego zagrać...być może nawet mocniej niż o Bale, a na pewno bardziej prawdopodobne.
» 11 czerwca 2016, 19:41 #33
zico32: Szkoda że nie kupiliśmy Payeta wcześniej z Marsylii gdzie ostatni sezon u Bielsy już miał znakomity...jeszcze ten Kante przypomina Makalele...Te dwa przypadki pokazują, że za Moyesa i LVG mieliśmy słaby skauting...może za JM to się zmieni i United przestanie kupować wypalone gwiazdki i skupi się na mniej znanych utalentowanych zawodnikach
» 12 czerwca 2016, 09:58 #32
iviridius: wiem że wszedł tylko na chwile, ale zachowywał się tak jakby go ten mecz mało obchodził. miałem nadzieję na efektowne dryblingi w jego stylu, poryw drużyny przy stanie 1:1 - dlatego wszedł. a on zaliczył kilka strat, jedno dobre rozegranie z tragicznym strzałem i jeden sprint, gdzie evra czy payet stracił piłkę a on właśnie wtedy śmignął do przodu aby dobrze się ustawić partnerowi. dreptał w miejscu, myslami gdzie indziej. irytowal mnie, napewno nie takim stopniu co greizman, sle jako zawodnik Mojego klubu wiecej po nim sie spodziewalem, po tych wszystkich zachwytach i nagrodzie dla mlodego gracza 2015
» 11 czerwca 2016, 16:35 #31
Dubek: Przecież on zawsze tak gra, zawsze wygląda jakby miał wywalone w mecz.
» 11 czerwca 2016, 16:55 #30
rizx: Nie spodziewałbym się szalonych rajdów i dryblingów, podczas gdy drużyna broni przewagi w końcówce. Poza tym widzę, że najbardziej typowa rzecz na tym forum czyli ocenianie po jednym meczu (15 minutach)
» 11 czerwca 2016, 21:47 #29
iviridius: kolego oglądałeś wogóle mecz? Martial wszedł przy stanie 1:1..-po to aby zrobić różnicę w ofensywie..pisiałem, czytaj ze zrozumieniem
» 12 czerwca 2016, 20:58 #28
dawid1988: z dystansu mógł mocniej uderzyć :) tak oo zagrał..
» 11 czerwca 2016, 13:28 #27
TheRipper: Francja słabiutko wczoraj, właściwie to błysk geniuszu Payeta uratował im mecz. Szkoda Rumunów bo walczyli z nimi jak równy z równym, powiem szczerze że się miło zaskoczyłem. Wynik niesprawiedliwy no ale cóż, taka jest już piłka. A Francji z taką grą jak wczoraj nie wróżę zbyt wielkiego sukcesu.
» 11 czerwca 2016, 12:27 #26
Arvanis: Payet w 88. minucie uratował mi kupon, ale to nic, bo kilka godzin później, ten sam kupon został uratowany w 90. minucie meczu Chile - Boliwia przez Vidala.

Niemniej myślę, że pierwsza bramka Francji powinna być nieuznana. Giroud chamsko uniemożliwił bramkarzowi złapanie piłki,odpychając ręką jego ręce.
» 11 czerwca 2016, 10:16 #25
MaciasDevil: Jak dla mnie ten bramkarz jest slaby fizycznie i niezdecydowany. Buffon by sobie na cos takiego nie pozwolil. Bramkarz ma wchodzic ze tak to nazwe "z buta" a nie sie z napastnikiem cackac. Dla mnie Giroud zrobil swoje.

PS. ah ta bramka Payeta... oby wiecej takich na tym EURO.
» 11 czerwca 2016, 10:36 #24
Arvanis: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2016 11:32

Mnie w sumie tylko rozwaliło, jak przy strzale Payeta nawet się nie rzucił. To było prawdopodobnie nie do wyciągnięcia, ale brak jakiejkolwiek próby obrony przy strzale z tak daleka, kiedy jest czas, żeby zrobić cokolwiek, to jest zbrodnia. Nie wiem, czy liczył, że strzał nie wejdzie, ale mógł chociaż podskoczyć - tak dla zasady... A on się tylko obejrzał.
» 11 czerwca 2016, 11:31 #23
rav7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2016 11:33

Bramka Giroud dyskusyjna, jednak w Anglii się takich fauli nie gwiżdże, co innego w Hiszpanii :D Niepewne wyjście bramkarza i tyle. Mi również Vidal uratował kupon wczoraj. Co do Francji spodziewałem się ciężkiej przeprawy, dlatego nie typowałem wyniku, zaważyły indywidualności.
» 11 czerwca 2016, 11:32 #22
Ariell: Martial Martialem, ale ka-pi-ta-lny występ Poyeta. Bramka marzenie. Podania prostopadłe marzenie. Sezon równie świetny - 12 asyst, 9 bramek. Jeżeli to prawda, że WH chce za niego 60 mln., to warto się zastanowić, bo osobiście nie wierzę w bardziej spektakularne transfery Griezmann/Pogba.
» 11 czerwca 2016, 09:41 #21
Dubek: Weź pod uwagę że gość ma 29 lat, pogra jeszcze ze dwa na wysokim poziomie i nara. 60 baniek za 29 latka? Nie ma opcji.
» 11 czerwca 2016, 10:04 #20
Herrera21: Dokładnie, a Pogba ma przed sobą jeszcze 8-10 lat wspaniałej kariery.
» 11 czerwca 2016, 10:12 #19
MaciasDevil: Do tego Mourinho jest naszym duzym atutem teraz. Moze Pogba zmieni zdanie i jednak wroci. Do Van Gaala nikt nie chcial przychodzic.
» 11 czerwca 2016, 10:39 #18
Insanity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2016 11:01

Fakt do LvG nikt nie chciał - tylko Di Maria, Falcao (obaj do United bez LM -.-), Schweinsteiger, Schneiderlin, Depay(tylko i wyłącznie ze względu na LvG przeszedł jak to ujął w wywiadach), Blind i kilku innych + młodzież.

ale dla maciasa to jest nikt :D
» 11 czerwca 2016, 10:58 #17
Ariell: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.06.2016 11:37

Poyet jest moim zdaniem bardziej realnym celem. Pogba/Griezmann nie mają po co przychodzić, skoro mają do wyboru Bayern, Real, Barce(nie mówiąc już o tym, że nawet ich obecne kluby dają im duże możliwości). Nie oszukujmy się dla nich United(i to bez LM) jest krokiem do tyłu. Wiem, że 60 to sporo za 29 latka, ale to na obecnym rynku normalna cena. Takie czasy, niestety.
» 11 czerwca 2016, 11:35 #16
wojtas8: Kto uwazal ze Van Gaal zniszczyl klub jest po prostu sezonowcem i tyle
» 11 czerwca 2016, 11:35 #15
gwiezdnyuzurpat: Martial musi grać dłużej niż ogony meczów żeby coś strzelił !
» 11 czerwca 2016, 09:14 #14
Dubek: No tylko za kogo?
» 11 czerwca 2016, 10:03 #13
Krystiano98: Za niewidocznego Griezmanna
» 11 czerwca 2016, 10:28 #12
gwiezdnyuzurpat: No właśnie to jest problem ze mają tłum w ataku , trochę jak Argentyna .
» 11 czerwca 2016, 11:04 #11
SkowronUNITED: Chociażby za Żiru? Co on pokazał? Gol po błędzie bramkarza.... sporo strat i zmarnowane 2-3 setki?
» 11 czerwca 2016, 11:09 #10
Dubek: Giround to typowy ŚN, Martial nie, dlatego gra Giround a nie Martial. Proste jak konstrukcja cepa. Griezmann też miał lepszy sezon od Martiala i dlatego on gra. Aktualnie nie ma miejsca na pierwszy skład dla piłkarza United
» 11 czerwca 2016, 11:46 #9
Neymar12: Tylko dlaczego pojechał Giroud który w Arsenalu w drugiej części sezonu grzał a nie Gameiro który wymiatał w La Liga i w LE
» 11 czerwca 2016, 12:00 #8
Dubek: Pytaj Deszampa. Benzema też nie pojechał.
» 11 czerwca 2016, 13:20 #7
UNITED7Team: Nie rozumiem ludzi którzy hejtują Girou, jak nie strzela to zle a jak strzela to też zle.Może nie jest to piłkarz efektywny ale za to bardzo efektowny .
» 11 czerwca 2016, 09:12 #6
Jong: Chyba na odwrót ;)
» 11 czerwca 2016, 10:09 #5
UNITED7Team: Pomyliłem się
» 11 czerwca 2016, 22:11 #4
brylaantowy: szkoda Rumunii i tych niewykorzystanych setek, na początku pierwszej a potem drugiej połowy .
co do Martiala - widać że chciał się pokazać i byłaktywny :)
» 11 czerwca 2016, 08:54 #3
Krystiano98: Kwachu na ławce i każda setka wejdzie.
» 11 czerwca 2016, 10:29 #2
Kundziu: Jak na mecz otwarcia to za bardzo nie licząc pierwszej połowy nawet dobry. Rumuni postawili się Francuzom i o mało nie urwali im punktów. Jeżeli chodzi o Francję to słabiutki mecz. "Wielki" Pogba totalnie bezproduktywny, Griezmann bez szału, Giroud jak zwykle mierna skuteczność. Z taką grą to oni nie są faworytem na chwilę obecną. Kto wie, może jeszcze się rozegrają.
» 11 czerwca 2016, 08:14 #1