Martinez: Trudno pogodzić się z taką porażką

» 24 kwietnia 2016, 00:50 - Autor: Rio5fan - źródło: Goal.com
Roberto Martínez przyznał, że bardzo trudno mu pogodzić się z porażką Evertonu z Manchesterem United, w wyniku której The Toffees pożegnali się z rozgrywkami o Puchar Anglii.
» Menadżer Evertonu pochwalił swój zespół za waleczność w sobotnim meczu na Wembley
Zawodnicy klubu z Goodison Park zdołali doprowadzić do wyrównania w starciu z United, ale gol, którego strzelił Anthony Martial, ostatecznie rozstrzygnął losy tej rywalizacji.

- Trudno przyjąć taki rezultat. Uważam, że z przebiegu 90 minut zasłużyliśmy przynajmniej na dogrywkę. W pierwszej połowie nie szło nam zbyt dobrze, ale doprowadziliśmy do wyrównania i nie zasłużyliśmy na utratę drugiej bramki - stwierdził Hiszpan.

- Pokazaliśmy siłę i charakter. Wsparcie kibiców było niesamowite, poradziliśmy sobie z trudnymi momentami w pierwszej połowie. Im dłużej trwało to spotkanie, tym więcej mieliśmy szans. Po przerwie byliśmy lepsi i dlatego trudno jest nam pogodzić się z porażką - dodał menadżer Evertonu.

Piłkarze United świętują awans do finału na Twitterze
Van Gaal: O przyszłości będę rozmawiał z zarządem

Komentarze (7)

jajecko: Poddaj się, przestań marnować ekipę z potencjałem
» 24 kwietnia 2016, 13:24 #7
andrev1331: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.04.2016 13:03

Tak na dobrą sprawę to nawet bramki Everton nie strzelił.(wszystkie były w wykonaniu United)
» 24 kwietnia 2016, 13:01 #6
Klimaa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.04.2016 12:23

Każdego taka porażka boli - my wczoraj mieliśmy trochę więcej szczęście. Everton może być bardzo zadowolony z meczu bo grali jak równy z równym ale koniec końców kluczowi gracze przesądzili o wyniku.
» 24 kwietnia 2016, 12:22 #5
kckMU: Bredzi bo mu się pod tyłkiem pali. Pierwszy sezon w Evertonie mu wyszedł, został okrzyknięty zbawcą, a teraz wieczny regres. Klub przygotowywał się już pod LM, aż pewnego wieczoru dostał z Crystal Palace w domu 2-3 i wszystko runęło jak domek z kart. Martinez doprowadził do tego, że Everton jest na 18. pozycji pod względem meczów w domu. Skandal i kryminał jak na taki klub.

Wracając do meczu - miał szczęście, że nasi słabo odnajdywali się w centralnej części pola karnego, bo było mnóstwo typowych sytuacji "do zamknięcia", ale nie mieliśmy killera tego dnia.
» 24 kwietnia 2016, 09:55 #4
MajkPL: Tiaa nie licząc karnego którego niesłusznie podyktował im sedzia i strzału fellainiego zablokowanego ręką zmierzajacego do bramki. Btw Gdyby wystawił od początku Defoleu to może coś by strzelili bo juz któryś mecz oglądam jego wyczyny i naszego Linieste zjada, ale szczególnie na początku gry w Evertonie strasznie podskakiwal i płakał przy każdym kontakcie z rywalem.
» 24 kwietnia 2016, 04:00 #3
seth: mylisz się, bo wślizg Fosu-Mensaha zasługiwał na odgwizdanie faulu. Inna sprawa, że sędzia nie zauważył ewidentnej ręki pod bramką Evertonu i może nawet czerwonej kratki, choć nie sądzę, że było to umyślne zagranie.
» 24 kwietnia 2016, 10:38 #2
sisinho: Gdyby nasza skuteczność byla lepsza to po 1 połowie nie byłoby juz co odrabiać. Co prawda Lukaku też miał setki ale bądź co bądź to moim zdaniem zagralismy (z wyłączeniem 30~min 2 połowy) dobre spotkanie.
» 24 kwietnia 2016, 02:24 #1