Smalling: Szybka bramka kluczowa dla losów meczu

» 20 kwietnia 2016, 23:38 - Autor: matheo - źródło: MUTV
Chris Smalling uważa, że szybko zdobyta bramka była kluczowa dla losów środowego spotkania z Crystal Palace (2:0).
» Chris Smalling cieszy się, że trzy punkty zostały na Old Trafford
Manchester United objął prowadzenie już w 4. minucie, kiedy to piłkę do własnej siatki posłał Damien Delaney. Po przerwie wynik spotkania ustalił Matteo Darmian.

– Potrafimy kontrolować wiele meczów, które rozgrywamy na Old Trafford. Czasami jest nam jednak trudno złamać rywala – mówił po meczu Smalling na antenie MUTV.

– Szybkie zdobycie bramki, co mogliście dostrzec po liczbie stwarzanych sytuacji, zrobiło różnicę w tym spotkaniu.

Dzięki wygranej Manchester United traci do czwartego Arsenalu już tylko jeden punkt. Kanonierzy mają jednak jedno spotkanie rozegrane mniej.