Statystyki: Manchester United vs Liverpool FC

» 17 marca 2016, 23:05 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował 1:1 z Liverpoolem w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy i odpadł z dalszej rywalizacji. Czerwone Diabły w pierwszej połowie dały odrobinę nadziei swoim kibicom, kiedy na listę strzelców wpisał się z rzutu karnego Anthony Martial. Gol Philippe Coutinho tuż przed przerwą podciął jednak skrzydła drużynie Louisa van Gaala.
» Gol Anthony'ego Martiala tylko na chwilę rozbudził nadzieje kibiców Manchesteru United
Jak mecz z The Reds wypadł w liczbach? Oto najważniejsze statystyki czwartkowego starcia.

Żółte kartki: 3 – 3

Tylko remis, Manchester United za burtą Ligi Europy!
Van Gaal: Moi gracze dali z siebie wszystko

Komentarze (8)

Klimaa: Niby lepiej niż w pierwszym meczu ale nadal za mało. Jutro mecz z City i mam duże obawy. Potrafimy zagrać ambitnie (Arsenal) ale także potrafimy oddać mecz rywalom (1 mecz z Liverpoolem). Jutro trzeba zagrać agresywnie bo inaczej City nas zje.
» 19 marca 2016, 21:09 #8
lukas255: Na statystyki nie da się patrzeć a co dopiero wsiąść i oglądać ich mecze.
» 18 marca 2016, 22:22 #7
RonaldoNaniBack: Uff a już się bałem posiadanie większe to prawie jakbyśmy wygrali :D ok czyli jest dobrze... A tak serio czekam na Mourinho nie mogę już na niego patrzeć... Jest straszny nie tylko z twarzy...
» 18 marca 2016, 00:21 #6
undertaker48: Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że oddajemy 17 strzałów, a tylko 3 są celne? Przecież nawet podczas szkolnego meczu jest więcej celnych uderzeń...
» 17 marca 2016, 23:48 #5
Domelo: Brak techniki i umiejętności.
» 18 marca 2016, 00:13 #4
Irwin2: To "podciął skrzydła" to taka gra słów, bo strzelił gola podcinką, dobre dobre
» 17 marca 2016, 23:14 #3
kamilxdd: Skąd niby mieliśmy takie posiadanie? Z przebiegu meczu było 1:1.
» 17 marca 2016, 23:09 #2
Stumy7: BIDA Z NEDZOM
» 17 marca 2016, 23:07 #1