U-18: Swansea City - Manchester United 3:3

» 4 marca 2016, 15:07 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Manchester United zremisował ze Swansea City 3:3 w drugim spotkaniu po podziale na grupy Premier League do lat 18.
» Piłkarze Manchesteru United przywieźli jeden punkt z wizyty w Walii
Czerwone Diabły rozpoczęły to spotkanie w znakomity sposób. Już po upływie kwadransa gry do bramki Łabędzi trafił Tosin Kehinde, natomiast minutę później prowadzenie gości zostało podwojone za sprawą Zacha Dearnleya.

Gospodarze nie załamali się jednak i w 24. minucie zdołali strzelić gola kontaktowego, którego zdobywcą został Jordan Garrick.

Na kolejne trafienia kibice byli zmuszeni poczekać do drugiej połowy. W 81. minucie rezultat spotkania wyrównał Garrick.

United potrzebowali jednak tylko trzech minut, by ponownie wyjść na prowadzenie. Upragnionego gola dla Manchesteru United strzelił bowiem Aidan Barlow.

Kiedy wydawało się, że to goście zgarną trzy punkty, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry do siatki Czerwonych Diabłów trafił Dan Jefferies.

Kolejne spotkanie z udziałem United zaplanowano na 11 marca. Będzie to domowa konfrontacja z Brighton.