Luke Shaw liczy na pozytywną reakcję drużyny

» 23 sierpnia 2015, 23:08 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Luke Shaw jest przekonany, że rewanżowy mecz z Clubem Brugge w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów będzie idealną okazją do rehabilitacji po bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Newcastle United.
» Luke Shaw ma nadzieję, że Manchester United będzie bardziej skuteczny w nadchodzących spotkaniach
Czerwone Diabły już w najbliższą środę stawią się w Brugii, by walczyć o przypieczętowanie awansu do fazy grupowej Champions League.

- Nie wyszedł nam mecz z Newcastle, jednak zaraz czeka nas starcie z Clubem Brugge. Myślę, że wyjdzie nam to na dobre. Postaramy się zrehabilitować i zwyciężyć. Uważam, że to dobrze, że czujemy się, jakbyśmy stracili dwa punkty. Najważniejsze, że szybko nadejdzie okazja do poprawy i musimy ją wykorzystać - powiedział Shaw.

- Jestem przekonany, że niedługo zaczniemy strzelać więcej goli. Mamy tyle jakości w formacjach ofensywnych, że to tylko kwestia czasu. W pierwszych dwudziestu minutach stworzyliśmy sobie tyle okazji, że jedna bramka mogłaby zupełnie inaczej ułożyć ten mecz.

- Nie sądzę, że Newcastle byłoby w stanie odrobić straty. W szatni wszyscy byli bardzo rozczarowani. Szkoda, że nie potrafiliśmy wykorzystać stworzonych szans. W przerwie menadżer powiedział, że to było najlepsze 20-30 minut w naszym wykonaniu, jakie widział. Trochę osłabliśmy w drugiej części pierwszej połowy. Newcastle nas przycisnęło, jednak powinniśmy wykorzystać swoje szanse - zakończył reprezentant Anglii.