MŚ U-20: Gol Pereiry to za mało, Serbia mistrzem świata

» 20 czerwca 2015, 10:03 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Młodzieżowa reprezentacja Serbii pokonała Brazylię po dogrywce 2:1 i tym samym wygrała mecz finałowy Mistrzostw Świata do lat 20 w Nowej Zelandii.
» Trafienie Andreasa Pereiry nie dało Brazylijczykom upragnionego tytułu
Bardzo pozytywną informacją dla kibiców Manchesteru United jest fakt, iż Andreas Pereira, który pojawił się na placu gry w 65. minucie spotkania, potrzebował zaledwie ośmiu minut, by wpisać się na listę strzelców i doprowadzić do stanu 1:1.

Rezultat remisowy utrzymywał się przez dłuższy czas i wydawało się, że o wszystkim zadecydują rzuty karne. W 118. minucie meczu Nemanja Maksimović trafił jednak do siatki Canarinhos i przesądził o losach trofeum.

Warto zaznaczyć, iż rezerwowym bramkarzem nowych mistrzów świata był w tym meczu inny gracz Manchesteru United, Vanja Milinković-Savić, który jest wypożyczony do zespołu FK Vojvodina Nowy Sad.