Copa America: Argentyna zremisowała z Paragwajem

» 14 czerwca 2015, 10:22 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Argentyna zremisowała 2:2 z Paragwajem w meczu grupy B Copa America. Od pierwszej do ostatniej minuty na boisku przebywali Angel Di Maria i Marcos Rojo.
» Angel Di Maria i Marcos Rojo zagrali 90 minut przeciwko Paragwajowi
Wynik spotkania w 29. minucie otworzył Sergio Aguero, a siedem minut później na 2:0 podwyższył Leo Messi, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Di Marii.

Po pierwszej połowie wydawało się, że Argentyna pewnie zgarnie trzy punkty. W 60. minucie bramkę kontaktową zdobył jednak Nelson Haedo Valdez, a w ostatniej minucie do siatki trafił Lucas Barrios.

W grupie B po pierwszej kolejce prowadzi Urugwaj, który pokonał Jamajkę 1:0.