Henriquez zdobył hat-tricka dla Mistrza Chorwacji!

» 3 maja 2015, 13:45 - Autor: Bart - źródło: ManUtd.com
Angelo Henriquez zdobył kolejnego hat-tricka w barwach Dynama Zagrzeb. Chilijski zawodnik tym samym pomógł ekipie z Zagrzebia w zdobyciu mistrzostwa Chorwacji.
» Angelo potwierdza swoją wyborną formę
Spotkanie zakończyło się wygraną nad RNK Split aż 5:1. Pierwsza bramka Angelo padła z rzutu karnego. Kolejne dwie napastnik dołożył przed upływem 57. minuty. Dynamo wywalczyło już 10. mistrzowski tytuł z rzędu! Na drugiej pozycji z 15 punktami straty uplasowała się Rijeka.

Tymczasem Tom Cleverley, zdobył swoją drugą bramkę na wypożyczeniu w Aston Villi. Ekipa z Birmingham wygrała 3:2 z Evertonem na wyjeździe. Natomiast ekipa Jessego Lingarda, Derby County, przegrała starcie z Reading aż 3:0.

W La Liga 66 minut gry zaliczył Javier Hernandez. Real Madryt odniósł ważne zwycięstwo 3:2 nad Sevillą. Meksykanin został później zmieniony przez Garetha Balea. Hat-tricka w tej batalii zdobył Cristiano Ronaldo.