Wypożyczenia: Czerwone Diabły bez rewelacji

» 15 marca 2015, 23:41 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Opromienieni efektownym zwycięstwem nad Tottenhamem kibice Manchesteru United mogą zapoznać się z weekendowymi poczynaniami piłkarzy wypożyczonych z Old Trafford.
» Żaden z piłkarzy wypożyczonych z Manchesteru United nie wyróżnił się w ten weekend
Ekipa Boltonu poradziła sobie z Millwall na własnym terenie 2:0. Ben Amos bronił dostępu do bramki Kłusaków, natomiast Saidy Janko nie znalazł się w kadrze meczowej.

Barnsley zaliczyło cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Oldham (3:1). Ben Pearson spędził na placu gry 81 minut i obejrzał żółtą kartkę.

Huesca okazała się lepsza od Realu Madryt Castilla i pokonała rywala 2:0. Cały mecz po stronie gości rozegrał Guillermo Varela.

Drużyna Derby County zremisowała na wyjeździe z Norwich 1:1. Jesse Lingard pełnił rolę rezerwowego.

Sporting z Nanim w składzie udał się do Maritimo i wywiózł stamtąd komplet punktów po triumfie 1:0.

Aston Villa odniosła sensacyjne zwycięstwo na stadionie Sunderlandu. The Villans strzelili rywalom cztery gole, a od pierwszej do ostatniej minuty grał Tom Cleverley.

Sheffield Wednesday zremisowało u siebie z Fulham 1:1. Will Keane spędził na boisku 42 minuty, lecz nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

Dinamo Zagrzeb podzieliło się punktami z Hajdukiem Split po remisie 1:1. Ángelo Henríquez nie brał udziału w tym spotkaniu.

Real Madryt odprawił z kwitkiem Levante zwyciężając 2:0. Javier Hernández pojawił się na placu gry na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry.