Wypożyczenia: Will Keane znów skuteczny

» 1 marca 2015, 23:35 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Choć Manchester United nie zaprezentował efektownej gry, to pokonał Sunderland 2:0. Kibice klubu z Old Trafford mogą więc w dobrych humorach zapoznać się z raportem dotyczącym poczynań piłkarzy wypożyczonych z klubu.
» Will Keane dołożył swoją cegiełkę do zwycięstwa Sheffield Wednesday nad Middlesbrough
Ekipa Boltonu pokonała u siebie Brighton 1:0. Dostępu do bramki Kłusaków strzegł Ben Amos, natomiast Saidy Janko pełnił rolę rezerwowego.

Drużyna Barnsley odniosła cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Gillingham FC (1:0). Swój udział w zdobyciu trzech punktów miał również Ben Pearson, który spędził na boisku 90 minut. Anglik został upomniany żółtą kartką tuż przed końcem pierwszej połowy.

Real Madryt Castilla nie znalazł sposobu na zespół SD Leioa i wrócił do Madrytu bez punktów. Guillermo Varela tradycyjnie grał od pierwszej do ostatniej minuty i zmarnował najlepszą okazję bramkową dla ekipy gości w tym meczu.

Pierwsza drużyna Królewskich zaledwie zremisowała na własnym terenie z Villarreal 1:1. Javier Hernández pojawił się na placu gry na ostatnie dziesięć minut.

Prowadząca w tabeli Championship ekipa Derby County potknęła się w konfrontacji z Fulham i przegrała 0:2. Jesse Lingard grał tylko w pierwszej połowie.

Czerwona latarnia zaplecza angielskiej ekstraklasy, czyli Blackpool, doznała kolejnej porażki. Tym razem pogromcą The Seasiders okazał się zespół Wigan. Joe Rothwell spędził to spotkanie na ławce rezerwowych.

Sporting przegrał w prestiżowym starciu z FC Porto 0:3. Nani spędził na boisku 90 minut i otrzymał żółtą kartkę.

Pogrążona w kryzysie Aston Villa uległa Newcastle United 0:1. Tom Cleverley grał od początku do końca tego meczu i również został napomniany żółtym kartonikiem.

Sheffield Wednesday pokonało u siebie Middlesbrough 2:0. Will Keane przebywał na murawie przez 87 minut i zdobył jedną z bramek.