Wypożyczenia: Keane, Nani i Varela z golami

» 22 lutego 2015, 22:56 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Kolejny weekend piłkarskich zmagań zbliża się ku końcowi, więc warto przekonać się, jak poradzili sobie w nim piłkarze wypożyczeni z Manchesteru United.
» Guillermo Varela wyrasta na czołowego gracza rezerw Realu Madryt
Bolton doznał bolesnej wyjazdowej porażki z Nottingham. Kłusaki uległy rywalom 1:4. Saidy Janko spędził cały mecz na ławce rezerwowych, natomiast Ben Amos zajął miejsce między słupkami w 65. minucie. Angielski golkiper wpuścił dwa gole, w tym jednego z rzutu karnego.

90 minut na boisku spędził Ben Pearson, a jego Barnsley gładko poradziło sobie z Crewe Alexandra triumfując 2:0.

Real Madryt Castilla nie dał szans ekipie Barakaldo i wygrał 4:0. Guillermo Varela grał od pierwszej do ostatniej minuty i wpisał się na listę strzelców. Urugwajczyk tradycyjnie zebrał znakomite recenzje i można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najlepszych piłkarzy przebywających na wypożyczeniu z Manchesteru United.

Real Madryt dopisał do swojego dorobku trzy punkty pokonując na wyjeździe Elche 2:0. Javier Hernández pełnił rolę rezerwowego i nie pojawił się na placu gry.

Pięć goli przyniosło spotkanie Derby County z Sheffield Wednesday (3:2). Po stronie gospodarzy w 62. minucie na murawie zjawił się Jesse Lingard. U gości 72 minuty grał Will Keane, który strzelił jednego z goli.

Blackpool podzieliło się punktami z Blackburn Rovers po remisie 1:1. Joe Rothwell otrzymał swoją szansę w 68. minucie meczu.

Sporing na własnym terenie pokonał Gil Vicente 2:0. Nani grał przez 73 minuty i zapisał się w notesie sędziego fenomenalną bramką i żółtą kartką.

Trwa fatalna passa Aston Villi. The Villans tym razem przegrali u siebie ze Stoke City 1:2. Tom Cleverley spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.