Manchester United w półfinale LSC!

» 25 listopada 2014, 22:20 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Manchester United w fenomenalnym stylu awansował do półfinału Lancashire Senior Cup. Czerwone Diabły rozgromiły na wyjeździe Blackburn Rovers 5:0!
» Ander Herrera pomógł drużynie rezerw awansować do półfinału Lancashire Senior Cup
W niezwykle silnym składzie gości znaleźli się między innymi Jonny Evans, Ander Herrera czy Adnan Januzaj.

Pierwszy gol w tym meczu padł po upływie kwadransa. Saidy Janko przedarł się prawym skrzydłem i posłał mocne podanie do Willa Keane‘a, który z bliskiej odległości skierował futbolówkę do siatki.

Nieco ponad dziesięć minut później sprytnie rozegrany rzut wolny pozwolił Anderowi Herrerze wpisać się na listę strzelców.

Kilka minut przed gwizdkiem na przerwę Andreas Pereira podprowadził piłkę do linii pola karnego Rovers, a następnie huknął na bramkę podwyższając prowadzenie United na 3:0.

Podopieczni Warrena Joyce‘a nie zamierzali zwalniać tempa i już cztery minut po wznowieniu gry Joe Rothwell dopadł do bezpańskiej futbolówki w polu karnym i uderzeniem pod poprzeczkę powiększył dorobek bramkowy swojego zespołu.

Ostatni akcent tego spotkania to fenomenalna akcja Czerwonych Diabłów zakończona cudownym trafieniem Joe Rothwella.

Kiepską wiadomością jest kontuzja Toma Thorpe‘a, który musiał opuścić plac gry. Manchester kończył zmagania w dziesiątkę.

Manchester United awansował do półfinału Lancashire Senior Cup, w którym zmierzy się z Wigan.