Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Powrót Jonny'ego Evansa już dzisiaj

» 25 listopada 2014, 16:11 - Autor: Bart - źródło: MEN
Wiele wskazuje na to, że Jonny Evans już dzisiaj wróci do gry na boisku. Obrońca Manchesteru United ma szansę zagrać w meczu rezerw Lancashire Senior Cup, gdzie Diabły zmierzą się z Blackburn Rovers.
Powrót Jonny'ego Evansa już dzisiaj
» Evans ma szansę zagrać w meczu rezerw przeciwko Blackburn
Powrót do pełnej sprawności może oznaczać chwilową przerwę w grze dla Paddy'ego McNaira, który dzielnie zastępował starszego kolegę z zespołu w meczach Premier League. Mówi się również, że Van Gaal będzie przyglądał się Reece'owi Jamesowi, który mógłby zastąpić Luke'a Shawa kontuzjowanego w ostatni starciu z Arsenalem.

W kadrze na mecz rezerw znalazł się też Ander Herrera, który we wrześniu złamał żebro.

Jeżeli United pokona dzisiaj zespół Rovers, zmierzy się w półfinale z ekipą Wigan Athletic. Wtorkowy mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego.


TAGI


« Poprzedni news
"Treningowy" wywiad z Wayne'em Rooneyem
Następny news »
Angel Di Maria w Drużynie Roku UEFA?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (25)


rafax17: Lindegaard; Janko, Thorpe, Evans, Vermijl; Pearson, Herrera, Harrop; A Pereira, W Keane, Januzaj ssklad uunited na dzisiejszy mecz
» 25 listopada 2014, 19:44 #25
lipskee: ma ktos moze link do transmisji z meczu rezerw?
» 25 listopada 2014, 19:39 #24
kondzik: RVP powinien zagrać mecz w rezerwach bo zapomniał jak się strzela....
» 25 listopada 2014, 19:26 #23
laskavvv: Szczerze to wolę w 100% McNaira niż Evansa
» 25 listopada 2014, 19:22 #22
kolor: :) Pamięć mnie jeszcze chyba nie myli, ale Evans grywał naprawdę dobre mecze. O McNairze (nie wiem jak to odmienić) można powiedzieć, że zagrał jedynie kilka lepszych i kilka więcej gorszych ;)
» 25 listopada 2014, 19:49 #21
uzarczyq: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.11.2014 18:58

Nie wspomnieliście że jeszcze Ander zagra w tym meczu :P wiec może to rozgrzewka przed meczem z Hull mam nadzieje że go tam zobaczymy bo już brakuje mi tego zawodnika
» 25 listopada 2014, 18:57 #20
chali2na: nei tylko tobie,świetny grajek.taki żywe złoto naszej drużyny:)
» 26 listopada 2014, 00:00 #19
uzil25: Spokojnie długo Paddy nie posiedzi, Evans zaraz złapie kolejną kontuzję...
» 25 listopada 2014, 18:34 #18
RedDevils4life: I po meczu: Jonny Evans ponownie kontuzjowany. :D
» 25 listopada 2014, 18:15 #17
Jankes777: hahahahah ale śmieszne na twoim pozimie :(
» 25 listopada 2014, 20:40 #16
RedDevils4life: Na moim poziomie, bo dla Ciebie jest on za wysoko. ;)
» 26 listopada 2014, 08:16 #15
KyloLSM: Jest opcja obejrzenia tego gdzieś w internetach?
» 25 listopada 2014, 18:09 #14
nosveratu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.11.2014 18:09

Lepszy rydz niż nic...
» 25 listopada 2014, 18:07 #13
simix: Znając jego szczęście, zanim wróci do pełnej sprawności to znowu go jakaś kontuzja dopadnie :/
» 25 listopada 2014, 17:24 #12
vip14: Byłoby fajnie, bo jestem ciekaw, jak tam jego forma..
» 25 listopada 2014, 16:48 #11
ManchesterUtd: To on żyje ?
» 25 listopada 2014, 16:41 #10
Cavallas: Rozumiem jakbyś to napisał gdyby news dotyczył Andersona.
» 25 listopada 2014, 18:05 #9
1wolf1: Normalnie nie cieszylbym sie z tego news'a, ale w obecnej sytuacji to na bezrybiu i rak ryba :P
» 25 listopada 2014, 16:24 #8
IMMM: Nie gadaj Evans akurat jeśli nie jest połamany, gra nieźle.
» 25 listopada 2014, 16:25 #7
1wolf1: Jest przecietny jak cala obecna formacja obronna MU. Od Ferdinanda, Vidica i Evry z najlepszych okresow ich gry dziela go lata swietlne. Patrzac na to ile juz ma lat i fakt, ze nie bedzie mlodniec jak dla mnie nadaje sie jedynie do jak najszybszego odstrzalu...
» 25 listopada 2014, 16:34 #6
Chestnut: 1wolf1: Ja to bym sprzedał całą obronę, a po co ona komu.
» 25 listopada 2014, 18:58 #5
1wolf1: Jesli ty uwazasz wiecznie niespelnione talenty ( glownie w opini jedynie fanow) za obrone, no to twoja sprawa. Jak dla mnie MU zasluguje na posiadanie klasowych zawodnikow...