U-21: West Ham pokonany, United liderami!

» 24 października 2014, 22:58 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Manchester United do lat 21 po zaciętym spotkaniu pokonał West Ham 2:1 i przywiózł z Londynu komplet punktów. Ten triumf sprawił, iż podopieczni Warrena Joyce‘a usadowili się na pierwszym miejscu w tabeli Premier League.
» Will Keane zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo w starciu z West Hamem
Rezerwy Czerwonych Diabłów przystąpiły do konfrontacji z Młotami w silnym zestawieniu personalnym. Do gry po długotrwałym urazie wrócił Michael Carrick, który spędził na murawie 64 minuty.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gości, którzy objęli prowadzenie za sprawą niezawodnego Jamesa Wilsona. Angielski napastnik otrzymał piłkę tuż przed polem karnym rywali i oddał precyzyjny strzał lewą nogą. Piłka wpadła do bramki tuż obok prawego słupka.

Doprowadzenie do wyrównania zajęło West Hamowi niemal 20 minut. Elliot Lee wykorzystał gapiostwo Tylera Blacketta i pokonał Andersa Lindegaarda strzałem z ostrego kąta.

W 78. minucie Andreas Pereira odzyskał futbolówkę pięknym wślizgiem i przekazał ją do Jamesa Weira. Ten oddał strzał na bramkę, który skutecznie dobił Will Keane ustalając wynik tej rywalizacji.

Manchester United do lat 21 rozegra kolejną kolejkę ligową 3 listopada. Wówczas Czerwone Diabły będą gościć Leicester City.