Młode Czerwone Diabły ogrywają Loughborough

» 22 października 2014, 13:45 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Młoda jedenastka Manchesteru United pokonała zespół Loughborough 2:0 w meczu towarzyskim. Bramki w tym meczu zdobyli Sean Goss oraz Ashley Fletcher.
» Ashley Fletcher zdobył jedną z dwóch bramek dla United
Paul McGuinness na to spotkanie desygnował jedenastkę złożoną z zawodników poniżej 19. roku życia.

Czerwone Diabły po raz pierwszy zdobyły gola po upływie zaledwie ośmiu minut gry. Gospodarze stracili piłkę blisko własnego pola karnego, Marcus Rashford popisał się inteligentnym zagraniem piętą, a całą akcję skutecznie wykończył Sean Goss.

Wynik tej rywalizacji ustalił Ashley Fletcher, który w 57. minucie wykorzystał kolejne świetne dogranie Rashforda.

Gospodarze starali się za wszelką cenę zmniejszyć straty, lecz George Dorrington, który pojawił się między słupkami bramki United po przerwie, zachował czyste konto.