Wypożyczenia: Czerwone Diabły znów skuteczne!

» 19 października 2014, 16:33 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Po przerwie na mecze reprezentacji przyszedł czas na podsumowanie kolejnego weekendu w wykonaniu zawodników wypożyczonych z Manchesteru United.
» Chicharito zdobył kolejną bramkę w barwach Realu Madryt
Dinamo Zagrzeb uporało się na wyjeździe z ekipą NK Zadar i wygrało 3:1. Ángelo Henríquez pojawił się na placu gry w 65. minucie i zdobył jedną z bramek.

Real Madryt zdemolował Levante aplikując rywalom aż pięć goli i nie tracąc żadnego. Na listę strzelców wpisał się również Javier Hernández, który grał od pierwszej do ostatniej minuty.

Burnley nie sprostało West Hamowi i przegrało na własnym terenie 1:3. Michael Keane nie mógł wziąć udziału w tym spotkaniu z powodu kontuzji ścięgna udowego.

Sporting odniósł prestiżowe zwycięstwo nad FC Porto w Pucharze Portugalii. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:1, a jedną z bramek zdobył Nani, który rozegrał cały mecz.

Ekipa Leicester przegrała z Newcastle United 0:1. W składzie Lisów po raz kolejny zabrakło miejsca dla Nicka Powella.

Aston Villa nie miała zbyt wielu argumentów w starciu z Evertonem i przegrała 0:3. Tom Cleverley zaliczył kolejne 90 minut w barwach The Villans.

Crystal Palace - Chelsea 1:2. Wilfried Zaha pojawił się na placu gry w 69. minucie i zaliczył asystę.

Real Madryt Castilla bezbramkowo zremisował z Socuéllamos. Pełne spotkanie z barwach Królewskich rozegrał Guillermo Varela.