Pewna wygrana United U-21, gol Wilsona

» 24 lipca 2014, 16:17 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Rezerwy Manchesteru United zanotowały wreszcie pierwszą wygraną podczas przygotowań do nowego sezonu, wygrywając 5:0 z Altrincham na J. Davidson Stadium.
» James Wilson zaliczył kolejne trafienie
W pierwszej połowie kibice mieli okazję oglądać dwie bramki. Wynik spotkania otworzył w 28 minucie James Wilson, pokazując swój niesamowity instynkt strzelecki i wykorzystując podanie od Andreasa Pereiry.

Chwilę przed przerwą, uderzeniem z ponad 25 metrów popisał się Davide Petrucci, powiększając tym samym prowadzenie gości.

Strzelanie w drugiej części meczu rozpoczął Petrucci, w pięknym stylu lobując bramkarza Altrincham. W 72 minucie na tablicy wyników widniało już 0:4, bowiem na listę strzelców wpisał się Paddy McNair, a na sześć minut przed końcem, wynik spotkania ustalił wprowadzony za kontuzjowanego Angelo Henriqueza, Callum Evans.

Kolejnym przeciwnikiem młodzieży Manchesteru United będzie w przyszły wtorek drużyna Barnsley.

Altrincham 0:5 Manchester United
(Wilson 28', Petrucci 41',61' McNair 72', C.Evans 84')