Wypożyczenia: Diabły znów na listach strzelców

» 27 kwietnia 2014, 20:55 - Autor: Rio5fan - źródło: Livesports.pl
Mamy za sobą następny weekend emocjonujących zmagań na boiskach piłkarskiej Europy. Po raz kolejny swojej wartości dowieść mogli piłkarze wypożyczeni z Manchesteru United.
» Jack Barmby dał swojej drużynie remis w starciu z Plymouth
Fiorentina pewnie pokonała na wyjeździe Bolognę 3:0. Niestety Anderson po raz kolejny musiał zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych.

Girona poradziła sobie na własnym terenie z Realem Saragossa 2:0. Ángelo Henríquez rozegrał pełny mecz i wyróżnił się tylko żółtą kartką.

Charlton Athletic na The Valley nie sprostał Blackburn Rovers i uległ 1:3. W ekipie gości na ostatnie dziesięć minut pojawił się Davide Petrucci, natomiast cały mecz w drużynie gości rozegrał Michael Keane, który wpisał się na listę strzelców.

Takim samym rezultatem zakończyła się konfrontacja Birmingham City z Leeds United. Honorową bramkę dla Blues zdobył Federico Macheda, który wszedł na plac gry w 62. minucie. Tom Thorpe został zmieniony tuż przed końcowym gwizdkiem, a Tyler Blackett nie znalazł się w kadrze meczowej.

Plymouth podzieliło się punktami z Hartlepool, a Jack Barmby to kolejny gracz Czerwonych Diabłów, który w ten weekend wpisał się na listę strzelców.

W piątek doszło do starcia Brighton z Yeovil Town. Jesse Lingard grał od początku do końca i trafił do bramki w doliczonym czasie gry, a Tom Lawrence spędził na murawie równą godzinę. Porażka oznacza, iż The Glovers w przyszłym sezonie będą występować w League One.

Liam Grimshaw po raz kolejny nie zmieścił się do kadry meczowej Morecambe. The Shrimps odprawili z kwitkiem Wimbledon triumfując 3:0.

Walczący o utrzymanie zespół NEC Nijmegen poległ u siebie 2:5 w potyczce z Twente. Marnick Vermijl grał przez godzinę i otrzymał żółtą kartkę.

Drugiej porażki z rzędu doznała ekipa Wigan, która okazał się gorsza od Blackpool. Nick Powell wszedł na boisko po przerwie, ale nie zdołał odmienić losów rywalizacji.

Carlisle United - Oldham 0:1. Sam Byrne wszedł do gry po upływie 65 minut.

Aż trzy strzały do swojej bramki wpuścił Sam Johnstone, a jego Doncaster Rovers przegrało u siebie z Reading 1:3.

Druzgocącej porażki 0:4 doznało Cardiff City, a pogromcą walijskiej ekipy okazał się Sunderland. Wilfried Zaha został wprowadzony na plac gry po przerwie.

Queens Park Rangers zremisowało na własnym terenie z Millwall 1:1. Will Keane nie wziął udziału w tym spotkaniu.