Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Shaqiri otwarty na propozycje

» 20 marca 2014, 20:05 - Autor: birdman07 - źródło: goal.com
Prawy pomocnik Bayernu Monachium, Xherdan Shaqiri jest sfrustrowany brakiem występów w pierwszej jedenastce swojej drużyny. Stąd pojawiły się plotki o rychłym odejściu utalentowanego gracza z bawarskiego klubu.
Shaqiri otwarty na propozycje
» Zainteresowanie zawodnikiem wyrażają kluby Premier League i Serie A
Shaqiri ma problemy z przebiciem się do pierwszego składu ekipy prowadzonej przez Pepa Guardiolę. Reprezentant Szwajcarii musi rywalizować z takimi piłkarzami jak Arjen Robben, Franck Ribéry, czy Thomas Müller.

Agent bocznego pomocnika twierdzi, że jeśli za jego klienta wpłynie odpowiednia oferta do niemieckiego klubu, to ten nie będzie robił mu problemów i wyrazi zgodę na transfer.

- Xherdan ma 22 lata i musi regularnie występować w podstawowym składzie swojej drużyny. Niestety w Bayernie taka sytuacja nie ma miejsca. Będziemy czekać do lata. Jeśli dostaniemy sygnał od zainteresowanych klubów, to z pewnością wysłuchamy ich propozycji - mówi agent i jednocześnie brat gracza Bayernu, Erdin Shaqiri.

Zainteresowanie dwudziestodwulatkiem wyraża Manchester United, Liverpool i Inter Mediolan.

« Poprzedni news
Marnick Vermijl ma dość wypozyczeń
Następny news »
Yorke: United stać na zwycięstwo w Lidze Mistrzów

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (64)


DevilFan: Świetny skrzydłowy, jednak są to zapewne tylko spekulacje.
» 21 marca 2014, 14:58 #61
SkowronUNITED: Wolę Kroosa :)
Ale jak bedzie za max 15-20 to czemu nie :)
» 21 marca 2014, 10:32 #60
Mucha7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2014 09:51

Jak tanio to czemu nie i tak mamy klopoty z kupieniem dobrych zawodnikow bo kosztuja fortune damy za niego 5 funtow i bedzie ok ;)
» 21 marca 2014, 09:51 #59
SYSTEM: Mam go w Fifie i mi podrósł do 90 a ma tam dopiero 26 lat. Brać go! :D
» 21 marca 2014, 07:32 #58
cinek06: FIFA, jedyny słuszny wyznacznik umiejętności piłkarza :)
» 21 marca 2014, 16:52 #57
mou5: Nie wiem czy jest naprawde potrzebny. Szpaner Botakium sobie zazyczy spora sumke za niego a tak naprawde potrzebujemy defensywnego co potrafi podzielic bal. Po prostu nie bedzie sie oplacac. Peace
» 21 marca 2014, 04:12 #56
champione2013: A ilu ty masz skrzydłowych w zespole ? Czyzby tylko Januzaj + szrot ?
» 21 marca 2014, 10:52 #55
Lukixp: Wątpliwe, żeby odszedł. Już teraz sporo gra w Bayernie, a w dodatku Robben i Ribery swoje lata już mają.
» 21 marca 2014, 01:37 #54
M1LKA: sporo? w pierwszym składzie prawie wcale, już drugi sezon... a rola zmiennika nie każdego cieszy. Robben właśnie przedłużył kontrakt do 2017. Poza tym na prawej pomocy czesto grywa Muller. Jak dla mnie boki to są obstawione tam na następne 3 lata. Zwłaszcza, ze pozycja Ribery'ego jest niekwestionowana.
» 21 marca 2014, 09:47 #53
jarek87999: sprzedac;young,andersona,hernandeza
odchodza;vidic,rio,evra,giggs
kupic;reusa(35ml),gundogana(25ml),mangala(30ml)/garay(20ml),shawa(20ml)/coentrao(15ml),shaqiri(15ml),sanchez(25ml).okolo 140ml potrzebujemy hahaha co wy na to?fajny mlody sklad:)))
» 21 marca 2014, 01:00 #52
champione2013: Bzdury niesamowite , ale to tutaj standard .
» 21 marca 2014, 10:53 #51
bagien: Shaqiri, Zaha, Januzaj, Nani i mamy skrzydła. Young, Valencia out
» 20 marca 2014, 23:57 #50
Devil1878: sory, ale juz mnie wkuhwia to wyrzucanie Valencii. koles jako jedyny z naszych skrzydlowych w tym sezonie trzyma jakikolwiek poziom, a kazdy chce go "outowac". przeciez ten koles to prawdziwy walczak! zobacz jak ostatnio z Olimpiakosem gral, nie widzial na jedno oko, ale mimo to dawal z siebie 110%. moze wirtuozem nie jest, ale w przypadku zakupu jakiegos lepszego skrzydlowego na lawke bedzie jak znalazl. naprawde smutno, ze ten gracz jest az tak niedoceniany...
» 21 marca 2014, 08:59 #49
bagien: Valencia ma swoje plusy, zawsze mi się podobało to, że jak jest przy piłce to niezwykle ciężko mu ją odebrać. Zmiennikiem byłby dobrym, racja, problem poelga na tym, że póki on jest w składzie United to on gra pierwsze skrzypce, na co nie zasługuje
» 21 marca 2014, 10:20 #48
Devil1878: ale kto ma grac jak nie on? Young? widziales jaka roznica byla w przetrzymaniu pilki na prawym skrzydle kiedy zszedl z boiska Ekwadorczyk, a wszedl Anglik? Ashley mial problem pilke celnie podac, nie mowiac juz o wyprowadzeniu kontry jakiejkolwiek. Nani jest wiecznie kontuzjowany, Mata w lidze mistrzow nie moze grac (tak wlasciwie, to ostatnio wlasnie w lidze Hiszpan gra kosztem Antonio, a jak widac efektow oczekiwanych to nie przynosi, ale to juz raczej kwestia podejsca taktycznego DM), Januzaj zajmuje przeciwlegle skrzydlo. naprawde, z obecnych skrzydlowych, ktorymi dysponujemy Antonio najbardziej zasluguje na miejsce w skladzie.
» 21 marca 2014, 10:26 #47
frelik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2014 11:42

+ Mata powinien grać na środku, żeby posyłać piły do kolegów!! Tak jak to robił w chelsea. Nie rozumiem dlaczego Moyes go wystawia na skrzydło
» 21 marca 2014, 11:41 #46
Devil1878: bo Rooney okupuje pozycje na srodku.
» 21 marca 2014, 12:19 #45
manutdfan92: Dobra opcja. Świetna lewa noga, dynamika, ciężko go przewrócić. Także byłbym za, zwłaszcza, ze cena nie będzie wygórowana. On albo Griezmann + Januzaj + Nani (o ile zostanie) + Valencia i może ktoś z dwójki Lingard - Zaha i skrzydła mamy zabezpieczone
» 20 marca 2014, 23:22 #44
M1LKA: jak dla mnie to już po Nanim... Young i Valencia zostaną i będą grali. Jak Clev zostaje to Young i Valencia pewnie też.
» 21 marca 2014, 09:58 #43
Devil1878: a mi sie wydaje, ze to wlasnie Young poleci po tym sezonie. poza kilkoma przeblyskami z druzynami z dolu gra naprawde slabo i nie widze sensu zeby go trzymac dalej.
» 21 marca 2014, 10:54 #42
klb9k: ciekawy młody zawodnik , pamiętam go z meczów w FC Basel jak nie wyszliśmy z grupy LM :) ładnie kręcił naszych obrońców :) na pewno jest lepszy pod każdym względem od Younga a czy od Valencii hmm ,technicznie na pewno.
» 20 marca 2014, 23:17 #41
brylaantowy: jak mamy ciągle oglądać takiego Valencie jak wczoraj to Shaqiri jest zbędny :)
» 20 marca 2014, 22:45 #40
klb9k: Valencia pewnie zagra w 2-3 najbliższych meczach :) z west hamem coś jeszcze ugra , a w derbach będzie niewidoczny jak to zawsze miało miejsce w meczach z topowymi drużynami.
» 20 marca 2014, 23:18 #39
checix69: baaaaardzo dobry zawodnik, wreszcie mielibysmy topowego skrzydlowego, jestem jak najbardziej za!:)
» 20 marca 2014, 22:06 #38
matlas: Hazard dla ubogich, brać go!
» 20 marca 2014, 22:04 #37
MU1212: sprzedać Younga i Cleverlaya sprowadzić Shaqiriego i Zahę
» 20 marca 2014, 21:45 #36
qba1323: Zaha jest cienki jak sik węza:) chlopak kiwa sie z wlasnymi myslami:) tutaj potrzeba zawodników efektywnych,produktywnych.. aa przede wszystkim z cechami przynoszącymi korzyść całej drużynie
» 20 marca 2014, 22:54 #35
increase: Latem pisałem o nim i o Schurrle. Jeżeli mamy zamiar dalej grać skrzydłowymi, to trzeba w nich zainwestować.
» 20 marca 2014, 21:43 #34
dzaru: Wolałbym Griezmanna albo Reusa, ale Shakiri tez wydaje się ciekawym zawodnikiem, młody perspektywiczny z dobrym uderzeniem, z szansa na rozwój, a z anszego Younga czy Naniego to nie ma zbyt wielkiego pożytku bo albo wieczna kontuzja, albo jeden świetny mecz na kilka przeciętnych
» 20 marca 2014, 21:42 #33
M1LKA: griezmann i reus to lewa strona. Shaquiri to bardziej prawa strona.
» 21 marca 2014, 09:59 #32
MDuch7: W sumie jakby pozbyć się Naniego i Chicharito to niezły wybór, wówczas Welbeck przeszedłby tylko na napastnika i w skrajnych przypadkach grał na skrzydle, Valencia to dobry mecz przeplata kilkoma słabymi, a Young to sami wiecie, Januzaj też przygasł przez co przez 2 lata może nie być z niego jeszcze takiego pożytku jakiego oczekujemy, a Mata też nie zawsze może grać.. A zapomniałem dodać, że sprzedaż Younga to dobra opcja :P Ja bym go wykorzystał w rozmowach z Southmapton, Shaw = Young + 15 mln ?
» 20 marca 2014, 21:40 #31
EricKing: nikt nie da youngowi tyle co zgarnia w United więc ze sprzedaniem go może być nie mały problem.
» 21 marca 2014, 15:22 #30
mat9: Brać i nie żałować hajsu ! Może będzie takim naszym Hazardem ;)
» 20 marca 2014, 21:20 #29
Diabelred: Shaqiri ciekaw zawodnik. Jednak przy taktyce Moyesa miliona dosrodkowan, bardziej powinnismy szukac skrzydlowych typu Navas, czyli szybkich z dobrym dosrodkowaniem.... no chyba, ze po sezonie Moyes wyleci, w co watpie...
» 20 marca 2014, 21:11 #28
Cleverli: Tacy zawodnicy to realne wzmocnienia dla United. Będziemy ściągać do siebie zawodników, którzy nie mają szans na grę w swoich klubach. Mam tu na myśli Bayern, Real, Barceloną. Oni u nas znajdą miejsce w pierwszym składzie. Nie ma co się łudzić, że trafią do nas gwiazdy światowego formatu np. Kroos. To będzie piekielnie zadanie, bo w United nie ma perspektyw na dzisiejszy dzień, a ponadto mamy Moysa na ławce. Jedno jest rozwiązanie na taki problem, aczkolwiek go nie pochwalam wręcz uważam to za zło, a mianowicie tygodniówki rzędu 300 tys funtów, ale dla klubu który nie będzie grał w LM to ogromne obciążenie i takie koszta będzie trzeba pokryć w inny sposób, czyli komercja nie na 100 % jak jest teraz a na 1000 %. Jednak na dzień dzisiejszy ściągając zawodników rezerowoych ( Shaqiri, Contrao) będziemy się bić o TOP 4 do ostatniej kolejki, a i to nie gwarantuje nam uczestnictwa w LM, a o mistrzu możemy pomarzyć. Tak jak mówiłem jak zdobędziemy mistrza w ciągu 5 lat to będzie sukces, a inne trofea typu FA CUP co 3. Nadchodzę chude lata dla United niestety, obyśmy nie zostali 2 Arsenalem.
» 20 marca 2014, 20:59 #27
Janks7: Z Moyesem na ławce nawet bycie Arsenalem nie wydaję się możliwe, ponieważ oni są non stop w top 4 odkąd jest tam Wenger, a my już w pierwszym sezonie Moyesa który przejmował zespół mistrza Anglii nie mamy na to szans.
» 20 marca 2014, 21:10 #26
pawel159: ciagle piszesz to samo chude lata przed united itp załosny z ciebie kibic jak wgl nim jesteś !
» 20 marca 2014, 22:01 #25
Mistrz1908: No kiedyś brałem jego komentarze z przymrużeniem oka , ale chłop robi się żenujący..
» 20 marca 2014, 23:44 #24
Lukixp: Ktoś w ogóle czyta jeszcze komentarze tego pajaca? Gratuluje.
» 21 marca 2014, 01:36 #23
Bydgoszczanin: Cleverli - to Ty jesteś na tym zdjęciu profilowym?
Wszystko jasne :) Pozdrawiam :)
» 21 marca 2014, 10:14 #22
kocio10: Karmicie trolla
» 21 marca 2014, 15:17 #21
grzeho16: Ja czytałem że walczymy z Bayernem i Arsenalem o podpis Draxlera.
» 20 marca 2014, 20:55 #20
yokowal89: On był by mega na prawe skrzydło, taki nasz młody robben :) na lewe skrzydło reus, na środek pomocy jeszcze jakiś przecinka i jazda ;)
» 20 marca 2014, 20:52 #19
ElTunel2000: Widziałem zaledwie kilka jego występów ale, zrobił na mnie wrażenie. Dobry zawodnik, pozostaje pytanie czy jest dla niego miejsce.
» 20 marca 2014, 20:36 #18
Janks7: Shaqiri to gość z niezłymi umiejętnościami i jeszcze większym potencjałem, ale niestety ciężko uwierzyć w to że przy kimś takim jak Moyes byłby w stanie się rozwinąć.
» 20 marca 2014, 20:35 #17
Janks7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.03.2014 21:07

Mogę Ci podać przykłady jak Barkley, Zaha i wiele wiele innych :) Nie każdy pod wodzą tego bałwana się rozwija... W końcu w Evertonie wolał wystawiać często nijakiego Hibberta zamiast Seamusa Colemana którego teraz podobno chce do nas sprowadzić -.-
Po drugie tutaj nie chodzi tylko o sam rozwój piłkarza, tylko o rozwój piłkarza + rozwój drużyny + walkę o trofea, uważasz że Moyes jest to w stanie zagwarantować? bo według mnie to o ile czasem udało mu się nie spieprzyć rozwoju jakiegoś piłkarza to rozwijać całej drużyny by szła non stop do przodu niestety nie potrafi... a co za tym idzie nie jest w stanie skutecznie walczyć o trofea...
» 20 marca 2014, 21:04 #16
Janks7: Co z tego że Moyes dał mu pierwszy szansę jak bał się na niego stawiać i mu w pełni zaufać? za Moyesa ciężko było uwierzyć że z Barkleya coś porządnego może wyrosnąć, dopiero za Roberto Martineza chłopak zaczął naprawdę grę na poważnie.
A co do Zahy to ja się nie dziwie że tak się z nim dzieję, w końcu chłopak wiedział że idzie do wielkiego klubu ale bez wielkich skrzydłowych, więc miał nadzieję że będzie mógł tutaj liczyć na sporo minut, niestety Moyes z niewiadomych przyczyn nie dawał mu szans, więc nic dziwnego że nawet w Cardiff nie był w stanie się z tego pozbierać.
Masz prawo wierzyć w sukces Moyesa tak jak ja mam prawo w ten sukces nie wierzyć, bo póki co nie ma do tego żadnych przesłanek, jeżeli Moyes odpali to bardziej niż z jego sukcesów będę się cieszył z sukcesu SAFA że jego ostatnia i najważniejsza decyzja nie okazała się kolosalnym błędem :)
» 20 marca 2014, 21:18 #15
Osti10: "niestety Moyes z niewiadomych przyczyn nie dawał mu szans, więc nic dziwnego że nawet w Cardiff nie był w stanie się z tego pozbierać."

Głupszej rzeczy na tej stronie nie przeczytałem...Wg Ciebie Zaha zawodzi na wypożyczeniu, bo Moyes nie dał mu szansy? Przecież to właśnie jest jego szansa. Jeżeli Anglik nie jest w stanie pokazać tych swoich wielkich umiejętności(na razie wątpliwych) w ligowym średniaku, gdzie jest nieporównywalnie mniejsza presja, to także nie będzie błyszczał u nas.

Wilfred powinien dostać szansę w lidze na początku sezonu, ponieważ na tournee, na tle naszych graczy, wyglądał dobrze. Widać było po jego wypowiedziach, że jest podbudowany i wtedy mógł wypalić chociaż na kilka/kilkanaście meczy jak Januzaj. Moim zdaniem w tym momencie on nic nie wniesie do gry. Jego szansą jest albo konkretnie zabłysnąć na wypożyczeniu(więcej niż jeden mecz) albo czekać na koniec sezonu i znów pokazać się z jak najlepszej strony w przedsezonowym tournee i przygotowaniach.
» 20 marca 2014, 22:23 #14
Janks7: Sprawa Zahy jest bardziej skomplikowana, zacznijmy od tego że gdy podpisywał z nami kontrakt to naszym opiekunem był legendarny SAF, między innymi dlatego ten chłopak wybrał nas, a nie Arsenal którego był fanem i tutaj mu się wcale nie dziwie, bo wybór pomiędzy SAFEM a Arsenem jest chyba jasny dla większości ludzi i co tutaj się okazuję w międzyczasie gdy Wilfried przebywa na wypożyczeniu w swoim macierzystym klubie Crystal Palace? Że SAF odchodzi na emeryturkę, obejmuję nas Moyes który nie daję ostatniemu transferowi SAFA żadnych szans...
Można mówić że Zaha ma słabą psychikę czemu raczej zaprzeczał w play-offach o awans do Premier League w barwach Crystal Palace, według mnie to tutaj większość ludzi na jego miejscu by się załamała bo chłopak na pewno zaczyna żałować że nie wybrał Arsenalu gdzie zapewne nikt nie pomyślał by o tym by odsyłać go na wypożyczenia !
» 20 marca 2014, 23:10 #13
kocio10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.03.2014 20:35

Shaqiri jest przekozakiem. Kiedy wchodzi na boisko z ławki pokazuje klase ale jedyną przeszkodą są Robben i Ribery, którzy maja niepodważalną pozycje w zespole a umiejętnościami Shaqiri wcale od nich sporo nie odstaje, stąd moj głos jest na dużeee TAK. Zapraszamy !
» 20 marca 2014, 20:35 #12
TomcioGGMU: Bardzo lubie Younga ale to co zrobił wczoraj to aż zaczołem sie śmiać poprostu :D podania do ducha to były albo myślał że ktos tam bedzie..... świetnie sie zapowiadał ale nie te progi ;)
» 20 marca 2014, 20:32 #11
Diabelred: Tez lubie Younga, pamietam jak sie jaralem, ze jeden z najlepszych skrzydlowych ligi zasili nasze szeregi. Sadzilem, ze skoro mial tyle asyst w sredniej AV to co dopiero bedzie u nas... Pierwszy sezon mial jeszcze dobry, jednak niestety im dluzej jest u nas tym gorzej ta jego gra wyglada. :(
» 20 marca 2014, 21:05 #10
Freesger: Tylko po co kolejny skrzydłowy?
» 20 marca 2014, 20:23 #9
DelPiero: Po to, żeby pozbyć się słabego Younga.
» 20 marca 2014, 20:28 #8
Pady: I po to aby Valencia samą szybkością i walką nie był podstawowym zawodnikiem takiej drużyny jaką chce być Manchester United.
» 20 marca 2014, 20:33 #7
EnJoy: bo czeba wzmocnić przedewszytkim skrzydła i wy*jebać janga dawno tak skrzydła słabo nie wygładały a ty mowisz po co nam skrzydłowy ale jesli chodzi o shaqiriego to jest jak najbardziej na tak może wkoncu ozywl by nasze skrzydła .
» 20 marca 2014, 20:52 #6
szymonstekla51: Moje marzenie :D
» 20 marca 2014, 20:08 #5
Mistrz1908: Kross i Shaqiri do wyciągnięcia? Za dużo gwiadek nie może być w jednym zespole jak widać ;) Miejmy nadzieję , że United bacznie obswerwuje ich sytuację , ponieważ mogłyby to być wspaniałe transfery.
» 20 marca 2014, 20:08 #4
irration: Serio sądzisz, że Shaqiri to wystarczająco dobry zawodnik jak na standardy Manchesteru United ?
» 20 marca 2014, 20:26 #3
szubik: Irration czy pamiętasz jak ten chłopak miał 20 lat i grał w FC Basel? Ja pamiętam, że sprawił nam sporo problemów ten chłopak. Uważam, więc że potencjał ma żeby grać w MU, ale czy dałby rade...