U-18: Czerwone Diabły remisują z Liverpoolem

» 8 marca 2014, 21:56 - Autor: Rio5fan - źródło: Devilpage.pl
Manchester United oraz Liverpool zmierzyły się dziś w ramach Premier League U-18. Zarówno Czerwone Diabły, jak i The Reds zdobyli po jednym golu.
» Ashley Fletcher mimo przerwy w grze zdołał wpisać się na listę strzelców w ważnym spotkaniu
PIerwsza bramka w tym spotkaniu padła już po ośmiu minutach od pierwszego gwizdka. Wracający po kontuzji kolana Ashley Fletcher zdołał wykorzystać dobre podanie Demetriego Mitchella.

Goście nie załamali się i już pięć minut później na tablicy świetlnej znów widniał rezultat remisowy. Przyjezdni niemal skopiowali akcję United, a na listę strzelców wpisał się Daniel Trickett-Smith, któremu asystował Sergi Canos.

W dalszej części rywalizacji obie strony miały swoje szanse na wyjście na prowadzenie, lecz ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Podział punktów oznacza, iż Liverpool nadal zajmuje trzecie miejsce, a jedno oczko niżej znajduje się Manchester United. Już w kolejną sobotę Czerwone Diabły udadzą się na północ Anglii, by zmierzyć się z Newcastle United.