Wypożyczenia: Barmby strzela dla Hartepool

» 2 marca 2014, 10:28 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Jack Barmby niedawno przedłużył swoje wypożyczenie do Hartlepool, a w sobotnim meczu z Torquay United (3:0) wpisał się na listę strzelców.
» Jack Barmby zdobył swojego drugiego gola dla Hartepool
19-latek został zmieniony na dziesięć minut przed końcem spotkania, ale ze swojej postawy może być bardzo zadowolony. Hartlepool poprosiło, aby Barmby został u nich do 25 marca.

Sobota była również udana dla Jesse'ego Lingarda. Młody napastnik Manchesteru United zadebiutował w barwach Brighton & Hove Albion i wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Diego Lopez. Mewy ostatecznie pokonały Millwall 1:0. Całe spotkanie w zespole Brighton rozegrał Tomasz Kuszczak.

Samobójcze trafienie w meczu z Reading (1:1) zanotował Tom Lawrence, który aktualnie reprezentuje barwy Yeovil. Po końcowym gwizdku walijski napastnik Manchesteru United tłumaczył się jednak, że samobój został mu przypisany niesłusznie. – Nie strzeliłem do własnej bramki. W ogóle nie byłem blisko całej sytuacji – mówił Lawrence. Jeden z fanowskich serwisów Yeovil samobója zaliczył na konto Johna Lundstrama.

Szybko o swoim występie w meczu Bournemouth – Doncaster Rovers (5:0) będzie chciał zapomnieć Sam Johnstone, który aż pięciokrotnie wyciągał piłkę z siatki.

Porażki doznał również zespół Federico Machedy. Birmingham City przegrało z Ipswich Town 0:1. Włoski napastnik wyszedł na boisko w podstawowym składzie, lecz został zmieniony w 59. minucie. Tyler Blackett przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Birmingham.

W meczu Queens Park Rangers z Leeds United padł remis 1:1. W drugiej połowie spotkania na boisku pojawił się Will Keane (QPR).

Sześćdziesiąt cztery minuty dla Carlisle United rozegrał Sam Byrne. Jego tymczasowy zespół bezbramkowo zremisował z Brentford. Z ławki rezerwowych nie podniósł się natomiast Charni Ekangamene (Carlisle).