Jones: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

» 10 grudnia 2013, 23:27 - Autor: matheo - źródło: Sporting Life
Phil Jones ma nadzieję, że wygrana z Szachtarem Donieck w Lidze Mistrzów zapoczątkuje serię zwycięstw Manchesteru United.
» Phil Jones we wtorek zdobył zwycięskiego gola dla Manchesteru United
Czerwone Diabły pokonały mistrzów Ukrainy 1:0. Jedynego gola na Old Trafford zdobył Phil Jones. Trafienie Anglika pozwoliło zawodnikom Davida Moyesa zająć pierwsze miejsce w grupie A Champions League.

– Doskonale wiedzieliśmy, że za nami rozczarowujący tydzień, ale miejmy nadzieję, że ta wygrana to początek serii. Wiem, że mówiłem to już w przeszłości, lecz to najwyższy czas, aby zacząć grać – mówi Jones na antenie ITV1.

– Musimy pokazać większą chęć gry i nieco większą wiarę w nasze występy. Dziś ostatecznie tak było. Wzięliśmy się w garść po przerwie i stworzyliśmy sobie zdecydowanie więcej sytuacji niż w pierwszej części.

Jones pytany o to, co David Moyes powiedział w przerwie meczu, odpowiada: – Podawać piłkę lepiej, zagrywać do siebie dokładnie futbolówkę i stwarzać szanse. Uważam, że w drugiej połowie nam się to udało.

– Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa – podsumowuje Jones.