Keane strzela w rekordowym meczu Anglii U-21!

» 20 listopada 2013, 10:48 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Obrońca Manchesteru United, Michael Keane po raz drugi z rzędu otworzył wynik spotkania reprezentacji Anglii U-21, tym razem zaczynając strzelanie w wygranym 9:0 meczu z San Marino.
» Michael Keane ma już na swoim koncie 3 trafienia
San Marino, ten sam kraj przeciwko któremu Keane zdobył swoją pierwszą bramkę na tym szczeblu rozgrywek, nie stanowiło dla Anglii żadnego problemu i po 90 minutach podopieczni Garetha Southgate'a do 6 punktów powiększyli swoją przewagę w grupie 1 kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2015.

Dla obrońcy United było to trzecie trafienie w reprezentacji, gdyż w zeszłym tygodniu także otworzył wynik spotkania z Finlandią, wygrany przez jego drużynę 3:0.

Warto dodać, iż wczorajsza wygrana nad San Marino jest najwyższym zwycięstwem w historii drużyny U-21, bowiem wcześniej było to rozgromienie Finlandii 8:1 z 1977 roku.

Oprócz Michaela, pełne 90 minut rozegrał także pomocnik United, Jesse Lingard, a kolejny z graczy Czerwonych Diabłów, Wilfried Zaha całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.