Trafford FC - Manchester United U-21 0:2

» 2 sierpnia 2013, 11:26 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Niezbyt doświadczona drużyna rezerw Manchesteru United poradziła sobie z lokalnym Trafford FC zwyciężając 2:0. Bramki dla Czerwonych Diabłów zdobyli James Wilson oraz Sama Byrne.
» Sam Byrne zdobył drugą bramkę dla United w zwycięskim sparingu
Spotkanie odbywało się w dobrym tempie, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Piłkarze musieli radzić sobie ze upałem oraz sporą wilgotnością.

Pierwszą okazję w tym meczu zmarnował kapitan gospodarzy, Nia Bayunu, który próbował zaskoczyć Pierluigiego Golliniego uderzeniem piłki głową.

Kolejną szansę po dośrodkowaniu Joe Shawa miał Michael Oates, lecz futbolówka i tym razem nie znalazła drogi do siatki Czerwonych Diabłów.

Przyjezdni odpowiedzieli tuż przed upływem pierwszych trzydziestu minut rywalizacji. James Wilson otrzymał świetne prostopadłe podanie, minął Toma Reada i bez problemu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Obie ekipy często atakowały, jednak przed przerwą rezultat nie uległ już zmianie.

W 69. minucie rezerwowy w tym spotkaniu Jack Barmby dośrodkował z rzutu rożnego, a wynik meczu ustalił Sam Byrne.

Trafford FC - Manchester United 0:2 (0:1)
(Wilson 29‘, Byrne 69‘)

Skład United: Gollini - C.Evans, Love, McConnell, Rowley (Barmby 59‘) - Adarabioyo (Weir 59‘), Rudge, Harrop, Goss - Fletcher, Wilson (Byrne 59‘).