Prywatno¶æ na

Czerwone Diab³y w finale Milk Cup 2013!

» 2 sierpnia 2013, 11:05 - Autor: Rio5fan - ¼ród³o: ManUtd.com
Podopieczni Paula McGuinnessa w fantastycznym stylu odprawili z kwitkiem Cherry Orchard i awansowali do fina³u tegorocznej edycji Milk Cup. Czerwone Diab³y wygra³y 3:1 po trafieniach Olivera McBurnie oraz Joe Rileya.
» Paul McGuinness ma szansê na wielki sukces z manchestersk± m³odzie¿±
Obie ekipy dosyæ ostro¿nie rozpoczê³y pó³fina³ow± rywalizacjê. Jednak ju¿ w 11. minucie Oliver McBurnie wykoñczy³ ³adn± akcjê i tym samym wyprowadzi³ swój zespó³ na prowadzenie.

Czerwone Diab³y podwoi³y swój dorobek bramkowy ju¿ trzy minuty pó¼niej. Dwójkowa akcja strzelca pierwszego gola oraz Demetriego Mitchella zmusi³a golkipera rywali do dwóch wybornych interwencji. Joe Riley zdo³a³ ostatecznie wepchn±æ futbolówkê do siatki z oko³o piêciu metrów. United prowadzili ju¿ 2:0.

Irlandzka ekipa nie potrafi³a odnale¼æ siê na boisku, co skrzêtnie wykorzystali zawodnicy z Manchesteru. 16. minuta przynios³a dobre do¶rodkowanie Andreasa Pereiry oraz b³±d defensywy zakoñczony drugim golem Olivera McBurnie.

Ekipê The Orchard staæ by³o jedynie na honorowe trafienie w 64. minucie, którego autorem by³ Connor Foley.

Manchester United ju¿ po raz 11 dotar³ do fina³u Milk Cup, co jest wynikiem rekordowym. Na drodze do g³ównego trofeum ju¿ dzi¶ stanie irlandzki County Tyrone.

Cherry Orchard - Manchester United 1:3 (0:3)
(McBurnie 11‘, 16‘, Riley 14‘, Foley 64‘)

Sk³ad United: J.Pereira; Reid (Dick 62‘), Tuanzebe, Borthwick-Jackson, Thompson; Riley (Scott 62‘), Willock (Rashford 45‘), Pereira, Mitchell; Croskery (McTominay 45‘), McBurnie (Nicholas 55‘).