El. MŚ 2014: Dwa gole Javiera Hernandeza!

» 23 marca 2013, 12:14 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Javier Hernandez jest w wysokiej formie. Napastnik Manchesteru United dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczu eliminacji MŚ 2014 z Hondurasem (2:2).
» Javier Hernandez zdobył dwa gole w meczu z Hondurasem
Chicharito otworzył wynik spotkania w 28. minucie. Meksykanin świetnie znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu Andresa Guardado i sprytnym strzałem głową w długi róg nie dał szans bramkarzowi Hondurasu.

W 54. minucie Hernandez po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Tym razem wykorzystał dośrodkowanie Carlosa Salcido z rzutu wolnego i strzałem z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Niespełna dziesięć minut później Chicharito został zmieniony przez Omara Bravo.

Hernandez z ławki rezerwowych oglądał więc jak jego kolegom zwycięstwo wymyka się z rąk. Najpierw gola kontaktowego zdobył znany polskim kibicom Carlo Costly, a następnie wynik meczu w 80. minucie ustalił Jerry Bengston.

W piątek szansy gry przeciwko Peru nie dostał natomiast Angelo Henriquez. Chilijczycy przegrali na wyjeździe 0:1.

Dwie asysty w towarzyskim meczu z Salwadorem zanotował Antonio Valencia. Ekwador wygrał 5:0

Wywiady: Valencia i Johnstone
Zaha: Muszę pokazać na co mnie stać

Komentarze (34)

gitkolo: SAF mógłby dać Chichy trochę więcej pograć bo on powoli się przykleja tam do ławki.
» 24 marca 2013, 12:24 #32
mantup89: Możemy tylko spekulować czy nie było by lepiej z Realem, gdyby grał choć w jednym meczu.
» 23 marca 2013, 22:38 #31
niszak: No Chicharito wymiata, jest za dobry by siedzieć na ławie, oby grał częściej.
» 23 marca 2013, 20:40 #30
Deluxe: Chciałabym częściej go oglądać w United, obym się doczekała wkrótce :)
» 23 marca 2013, 18:58 #26
oldtrafford: Napastnicy podtrzymują wysoką formę.Bramka Rooneya i Robina z asystą do tego dwa gole Chicharito nic tylko się cieszyć.Oby tak do samego końca!
» 23 marca 2013, 17:04 #25
kamills1988: Javier niedługo najlepszym strzelcem w historii Meksyku, Valencia powoli się odbudowuje
» 23 marca 2013, 16:23 #24
Taurus: Dokładnie, ma 30 bramek już o.O
» 23 marca 2013, 17:14 #23
messengerUTD: Chicharito niesamowity typ. Szczególnie ta druga bramka w jego stylu.

A Valencia 3 asysty :)
» 23 marca 2013, 16:02 #22
Rasiak: Z Salwadorem. Goście się nabierają na "zwód" do prawej nogi. Obrońców na szybkość bierze, to mu się udaje. Meczu ani skrótu nie oglądałem, ale jeśli mu chociaż dośrodkowania wychodziły, to nie jest źle jak na przeciętniaka.
» 23 marca 2013, 16:44 #21
welllone: Pytam się dlaczego ten zawodnik tak mało gra? Dlaczego siedzi na ławie w meczu z Realem, zamiast wejść w 75 minucie i spróbować przesądzić o losach spotkania. To samo w innych meczach. Groszek jest idealny na zmęczonego przeciwnika. Po prostu jest za szybki na gracza który ma już 70 minut w nogach. Zauważcie, że choćby miał 10 minut na boisko to każdy stara się go znaleźć i podać mu piłkę bo wie, że ten zawodnik zrobi wszystko aby skierować ją do bramki.
Stanowczo za rzadko na niego stawiamy. Cierpi tylko i wyłącznie z powodu Welbsa bo ten jest wychowankiem i angolem jednocześnie. Oby nam nie uciekł bo z pewnością każdy czołowy klub chciałoby mieć Hernandeza w drużynie.
» 23 marca 2013, 16:01 #20
Norbitek: Poprawka : 3 asysty Antonio :)
» 23 marca 2013, 14:40 #19
mycka86: wow miał pół i 1/4 sytuacji i strzelił 2 bramki. niesamowity bilans bramek w reperezentacji 36/26. dobrze mieć w składzie kogoś z takim instynktem strzeleckim
» 23 marca 2013, 14:19 #18
uzil25: Na Sunderland Rooney/RvP i Welbeck a na Chelsea Rooney i Chicha. Rooney i Chicha są w fenomenalnej formie a RvP przygasł nam teraz. Welbeck też dobrze. Polityka Fergusona z rotacja i na pewno będzie to tak wyglądać.
» 23 marca 2013, 13:45 #17
Taurus: Kochany Chicha
» 23 marca 2013, 13:36 #16
Szeliga: Chciarito mimo że nie jest wysoki bardzo dobrze gra głową ile on już goli w PL strzelił a obrońcu nie sa mali
» 23 marca 2013, 12:49 #15
Krzyzu: Jak Pan komentator... GOOOOOOOOOOOL!
» 23 marca 2013, 12:33 #14
manchester4321: On za kilka lat bedzie jednym z najlepszych swietny piłkarz zawsze pozytywny :D
» 23 marca 2013, 12:30 #13
ess: nie będzie, bo brak mu techniki, chociaż ostantnio nadrabia braki
» 23 marca 2013, 12:36 #12
gosc1234: dla mnie więcej z umiejętności Chicharito nie zobaczymy, to zawsze będzie zawodnik dobry, ale bez szału... obym się mylił
» 23 marca 2013, 13:29 #11
Rasiak: Pamiętam 1. sezon - gubił piłki, miał problemy z przyjęciem, strzelał plecami itp. W 2. sezonie już ogarniał przyjęcie górnych, prostopadłych piłek. Techniki Berbatova to on mieć nie będzie, ale przecież ma inne zalety, które pozwalają mu na grę w Manchesterze. Książkowa definicja lisa pola karnego. :D
» 23 marca 2013, 13:55 #10
mikifiki: Świetnie Javier! Oby dostał swoją szansę w meczach z Sunderlandem i Chelsea. Tym bardziej, że RVP jest bez formy.
» 23 marca 2013, 12:27 #9
mcis: nastepny domorosly znawca pilki, skoro napastnik nie strzela goli to nie znaczy, ze jest bez formy, vP nadal robi rewelacyjna prace, bierze na plecy obroncow i to daje wolne pole do gry reszcie zawodnikow....
» 23 marca 2013, 13:11 #8
mikifiki: Tak, zgadzam się, ale nie strzela ostatnio bramek, a od tego są przede wszystkim napasticy.
» 23 marca 2013, 13:46 #7
mcis: tak a obroncy sa od pilnowania swojej bramki, a pomocnicy od pomagania, ale on wszyscy tez strzelaja bramki, wiec czemu napastnik nie moze byc odpowiedzialny tez za inne elementy gry?
» 23 marca 2013, 16:27 #6
mikifiki: Bo zdobycie bramki w sposób znaczny przyczynia się do wyniku meczu, a inne elementy o których wspomniałeś oczywiście też się liczą ale nie aż tak jak strzelanie bramek. Inaczej mówiąc, lepiej jak napastnik strzela bramki w meczu i nie robi nic innego niż nie strzela i wykonuje "rewelacyjną" pracę.
» 23 marca 2013, 18:22 #5
Rasiak: Dlaczego osobny artykuł? ;D
» 23 marca 2013, 12:22 #4
matheo: Bo Chicharito na to zasługuje :D
» 23 marca 2013, 12:23 #3
GrE112: Bo Rooney i Young itd. są z anglii
» 23 marca 2013, 13:06 #2
Rasiak: @GrE112 No tak... tamten artykuł nazywa się: "CZERWONE DIABŁY STRZELAJĄ W ELIMINACJACH MŚ 2014!" - oprócz Anglików jest tam mowa o RvP, Kagawie, De Gei, Evrze, Evansie. Anglicy pełną parą.