Chris Hughton: Nie zasłużyliśmy na taką porażkę

» 3 marca 2013, 11:59 - Autor: Rio5fan - źródło: Canaries.co.uk
Menadżer Norwich City, Chris Hughton, wyraził swoje rozczarowanie po wysokiej porażce swojej drużyny na Old Trafford. Kanarki zajmują obecnie 13. lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 32 oczek.
» Opiekun Kanarków był bardzo rozczarowany po wysokiej porażce swojej drużyny na Old Trafford
- Długimi fragmentami w tym meczu prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Porażka 0:4 to dla nas bardzo trudny wynik - powiedział szkoleniowiec w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Norwich.

- Utrata pierwszego gola tuż przed przerwą była dla nas bardzo bolesna, nawet jeśli nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu okazji na trafienie do bramki rywali. Tak naprawdę to druga bramka Kagawy skończyła tę rywalizację.

- Musieliśmy się bardziej otworzyć, by spróbować powrócić do tego spotkania. Tego właśnie potrzebowali piłkarze Fergusona. Mają znakomite umiejętności, tym bardziej, jeśli zostawi im się zbyt wiele wolnej przestrzeni - podkreśla Hughton.

- Jestem bardzo rozczarowany i myślę, że nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę. Przyjazd na Old Trafford jest trudny sam w sobie, a do tego straciliśmy bramki po prostych błędach - podsumował angielski menadżer.