Diabły w reprezentacjach: Gol Valencii, asysty Kagawy

» 7 lutego 2013, 13:40 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Aż 9 graczy Manchesteru United wystąpiło wczoraj w swoich reprezentacjach narodowych. Dwóch z nich rywalizowało nawet przeciwko sobie.
» Aż 9 graczy Manchesteru United wystąpiło wczoraj w swoich reprezentacjach narodowych. Dwóch z nich rywalizowało nawet przeciwko sobie - mowa o Antonio Valencii i Nanim, których reprezentacje zmierzyły się ze sobą. Górą ostatecznie był Ekwador, pokonując Portugalię 3:2.
Mowa o Antonio Valencii i Nanim, których reprezentacje zmierzyły się ze sobą. Ostatecznie wygrała drużyna z Ameryki Południowej, pokonując faworyta 3:2. Valencia wpisał się na listę strzelców już w drugiej minucie spotkania. Nani również miał swój wkład w to spotkanie, asystując przy golu Postigi na 2:1. Portugalczyk opuścił boisko 73. minucie, a Ekwadorczyk usiadł na ławce pięć minut przed końcem spotkania.

Javier Hernandez zagrał dla Meksyku w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata przeciwko ekipie Jamajki. Chicharito nie potrafił jednak wpisać się na listę strzelców i spotkania zakończyło się bezbramkowym remisem.

Robin Van Persie rozegrał 45 minut w spotkaniu Holandii z Włochami. Holender również nie znalazł drogi do bramki rywali i po przerwie zastąpił go Arjen Robben.

Shinji Kagawa popisał się dwom asystami w meczu Japonia - Łotwa. Jego drużyna ostatecznie pokonała rywali 3:0.

Cały mecz w barwach "Trójkolorowych" rozegrał lewy obrońca United, Patrice Evra. Francja uległa jednak Niemcom 1:2.

Także bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Irlandii Północnej z Maltą. W barwach gości 45 minut zagrał Jonny Evans.

Drużyna Chile pokonała reprezentację Egiptu 2:1 Angelo Henriquez cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Pominięty został także Anders Lindegaard, którego Dania skompromitowała się, przegrywając z Macedonią aż 0:3.