Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Darren Fletcher nie zagra do końca sezonu!

» 17 stycznia 2013, 20:35 - Autor: bubi - źródło: ManUtd.com
Szkocki pomocnik Manchesteru United zmuszony jest do kolejnej kilkumiesięcznej przerwy od piłki z powodu operacji.
Darren Fletcher nie zagra do końca sezonu!
» Szkocki pomocnik Manchesteru United zmuszony jest do kolejnej kilkumiesięcznej przerwy od piłki z powodu operacji. Fletcher od długiego czasu walczy z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. O stanie zdrowia Darrena dowiadujemy się z klubowego oświadczenia.
Fletcher od długiego czasu walczy z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego.

Jak można przeczytać w oficjalnym klubowym oświadczeniu:

- Chcemy podkreślić, iż ta przerwa była wcześniej zaplanowana, bowiem niezbędny był dobry stan zdrowia oraz dobre samopoczucie Darrena. Te wymagania zostały spełnione, co przejawiało się m.in. uczestnictwem Darrena w treningach oraz powoływaniem na mecze.

- Mimo tego, że zarówno dla klubu jak i Darrena wiadomość o tak długiej pauzie w grze jest frustrująca, decyzja została podjęta z całym naszym wsparciem i chęcią pomocy Darrenowi. Oczekujemy na jego powrót w przyszłym sezonie, już bez choroby.

- Będziemy wdzięczni za zachowanie jego prywatności w najbliższych miesiącach w celu spokojnego wyzdrowienia.

« Poprzedni news
Gill dementuje plotki dotyczące powrotu Ronaldo
Następny news »
„Wayne to nasz egzekutor rzutów karnych”

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (64)


heniekkobyle: ONE DARREN FLETCHER!!
» 18 stycznia 2013, 19:56 #60
TylkoManUtd: to jest dramat tego zawodnika
» 18 stycznia 2013, 17:49 #59
biber12: Biedaczek :( Wracaj szybko do zdrowia!
» 18 stycznia 2013, 17:47 #58
ogor28: moze tak cos napisac o trzech nowych sponsorach kansai i wahaha china construction bank
» 18 stycznia 2013, 17:32 #57
brylaantes: i tak był słaby i osłabiał drużynę
» 18 stycznia 2013, 16:22 #56
Mazi1989: Nie pamiętasz chyba jak ważnym był zawodnikiem dla nas 2-3 lata temu. Człowiek od czarnej roboty, niedoceniany, ale bardzo potrzebny naszej drużynie. Ostatnio miał problemy zdrowotne, gdyby nie one, Darren miałby miejsce w pierwszym składzie kosztem Carricka
» 18 stycznia 2013, 17:16 #55
pilsudczyk: Jest Kagawa, Carrick, Cleverley, Scholes, Giggs no i pewnie w lecie przyjdzie Lampard więc szczerze mówiąc to można by już podziękować Darrenowi. Szkoda kasy na jego tygodniówki. Choroba nie jest konsekwencją gry w piłkę więc uważam, że MU nie musi poczuwać się do odpowiedzialności leczenia Fletchera.
Ave Marszałek!
» 18 stycznia 2013, 16:06 #54
Filet: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.01.2013 17:49

Lampard będzie grał w LA Galaxy.

Wiem że w szkole uczą inaczej, sam się tego uczyłem - ale Józef Piłsudski był zażartym socjalistą, właściwie komuchem i prawdopodobnie również niemieckim agentem więc nie dobrze mi się robi na widok twojego nicka i tego kretyńskiego pozdrowienia które zawsze musisz dodać na koniec posta.

Kiedy bolszewicy podchodzili pod Warszawę Piłsudski był mocno nabity alkoholem w drodze na Rumunię. Prawdziwym bohaterem z 1920r. jest gen. Tadeusz Rozwadowski, autor planu bitwy warszawskiej. Piłsudski zebrał wszystkie honory a lepszym strategiem od niego był w ów czas nawet każdy stajenny. No ale cóż komuchy tak chciały, bo to był komuch.

W latach trzydziestych ub. w. mówiło się że jak tak dalej pójdzie (Centralny Okręg Przemysłowy, Port w Gdyni czy inne komunopodobne twory) to II RP niczym się nie będzie różnić od ZSRR i rzeczywiście w okolicach 1950r. niczym się nie różniła hehe, taki śmiech historii)
» 18 stycznia 2013, 17:48 #53
Filet: Jeszcze zapomniałem dodać że piłsudski spierniczał na rumunie mówiąc, wszystko stracone - olać to itd. Ale jak się dowiedział że bolszewicy zostali wzięci w kleszcze to szybko odmył się z żygowin, wsiadł na białego konia i tryumfalnie pospieszył do Warszawy hehe - taki to jest bohater narodowy.
» 18 stycznia 2013, 17:53 #52
JRI: Rozumiem, że byłeś tam wtedy razem z nim, stąd taka dokładna relacja i najlepsza wiedza ;)?
» 18 stycznia 2013, 19:21 #51
Filet: niewierzepolitykom.salon24.pl/146663,gen-tadeusz-rozwadowski-zapomniana-ofiara-pilsudskiego

[link usunięty]

Jest jeszcze literatura, ale nie pamiętam tytułów. W każdym razie kto chce to się dokopie, a nie jest łatwo hehe:)

Także jak ktoś chce wydymać panią od historii to może sobie poszukać coś nt. może i zarobi pałę, ale historyczka straci autorytet w klasie hehe:)
» 18 stycznia 2013, 19:40 #50
pilsudczyk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.01.2013 22:38

Zamach majowy, tępienie demokracji, bicie posłów, bereza i brześć, respekt Hitlera wobec Piłsudskiego, gdyby Marszałek żył w 39' to poszli byśmy z Rzeszą na sowietów i lali byśmy ich aż miło. Za to cenię Piłsudskiego.

Minus za wykreowanie Becka, Śmigłego i po części Mościckiego. A w 1920 zdaję sobie sprawę, że generalicja odwaliła całą robotę a cała chwała przypadła Piłsudskiemu ale cóż, takie życie.
Ave Marszałek!
» 18 stycznia 2013, 22:37 #49
tomManUnited: Zdrowiej idolu ;(
» 18 stycznia 2013, 15:42 #48
maciek300626: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.01.2013 15:31

Czy ktoś wie na czym polega ta choroba? Co to za choroba?

Szkoda mi go, diabeł z krwi i kości .
» 18 stycznia 2013, 15:31 #47
Robal: Mam nadzieję, że powróci jeszcze do piłki. Szkoda chłopaka cieżka choroba. Abidal sobie poradził z nowotworem to i może on w końcu wyzdrowieje.
» 18 stycznia 2013, 15:28 #46
UnitedProClub: Według mnie to już koniec Darrena w MU,to tylko moje zdanie ;d
» 18 stycznia 2013, 15:05 #45
lw36: Ale nie potrzebne są twoje cieszące się minki na końcu bo nie ma z czego się cieszyć...
» 18 stycznia 2013, 15:22 #44
UnitedProClub: Twój komentarz także nie był potrzebny,pisze to co chcę,Ps.to nie była ''ciesząca'' się minka na końcu tylko smutna dla twojej podświadomości.
» 18 stycznia 2013, 15:29 #43
Fabio: Zastanawiam się czy to nie jest początek końca kariery Darren'a Fletcher'a:(, oby tak nie było i szkot rzeczywiście wrócił mocniejszy i w 150% zdrowy, oraz wyleczony w przyszłym sezonie.
Powodzenia;) Darren, wracaj zdrów
» 18 stycznia 2013, 13:22 #42
Arsene: Super gościu. Wracaj szybko Darren.
» 18 stycznia 2013, 11:55 #41
kocek: Nie ma się co łudzić, to niestety koniec kariery Fletchera.
» 18 stycznia 2013, 11:23 #40
FaniMU: polecam!
» 18 stycznia 2013, 10:07 #39
vip14: Szkoda :/ Fletcher wracaj do zdrowia !!
» 18 stycznia 2013, 09:35 #38
wazza89: łudziłem się, że znów zobaczymy kapitalne występy Fletchera w LM...
» 18 stycznia 2013, 09:29 #37
wiktorwalcwels: straszna choroba dopadła chłopaka.
» 18 stycznia 2013, 08:05 #36
Mazi1989: Oby Darren wrócił mocniejszy w przyszłym sezonie. Szkoda, że musi przejść kolejną operację. Co do potrzeby kupna środkowego pomocnika, to uważam, że jest to nasz letni priorytet. Cleverley gra nierówno a Anderson jest często kontuzjowany. Carrick i Fletcher to raczej defensywni, a my potrzebujemy rozgrywającego...
» 18 stycznia 2013, 04:34 #35
redzgred: Chciałbym żeby wrócił na boisko ale myślę że na tą chwilę sukcesem będzie jego normalne życie poza boiskiem.
» 17 stycznia 2013, 23:48 #34
Pomarancz: To już chyba koniec.
» 17 stycznia 2013, 23:46 #33
Raphael10: Aby to wszystko skończyło się pełnym powrotem do pełni sił i zdrowia na przyszłość.
Tego życzę tobie DARREN.
» 17 stycznia 2013, 23:08 #32
Dogg: Obym się mylił, jednak sądzę, że Fletch już na pewno nie osiągnie takiej formy jak kiedyś i Ferguson będzie zmuszony sprzedać go do jakiegoś średniaka z Premier League. Po tak długiej kontuzji prawie niemożliwe jest wrócenie do optymalnej formy sprzed niej. Ale tak jak mówię - obym się mylił. Trzymaj się Darren!
» 17 stycznia 2013, 23:07 #31
RamirezMUFC: Gdyby Ferguson sprzedał Szkota, to byłby to niewątpliwie cios poniżej pasa ze strony trenera. Nie wyobrażam sobie takiego scenariusza. Jeżeli już, to Fletcher albo zakończy karierę, albo wróci sprawny i gotowy do gry. Wierzę w to drugie, z całego serca. Trzymaj się Fletch!
» 18 stycznia 2013, 00:26 #30
Klimaa: Mam nadzieję że od przyszłego sezonu wszystko będzie dobrze. Chociaż nie wydaje mi się by kiedykolwiek odzyskał formę sprzed choroby..
» 17 stycznia 2013, 23:02 #29
jarek87999: wracaj szybko walczaku do nas czekamy
» 17 stycznia 2013, 22:51 #28
UrbannLegend: Bardzo mi przykro czytać takie rzeczy. Oby w końcu kiedyś mógł grać bez strachu, że to może być jego ostatni mecz, a potem będzie się zmagał z chorobą. Niech zdrowieje! :(
» 17 stycznia 2013, 22:48 #27
PLDan11: Da radę, jest silnym gościem ;)
» 17 stycznia 2013, 22:46 #26
BartekMU10: Niedobra wiadomość... Szkoda go, bardzo solidny pomocnik. Będzie na pewno brakować go w drużynie, oby tylko wyleczył się już całkowicie z choroby.
» 17 stycznia 2013, 22:36 #25
gzzz: powrotu do zdrowia,bo cóż więcej:(
» 17 stycznia 2013, 22:11 #24
sebek8891: Wielka szkoda :/ Pamiętam czasy kiedy Fletcher był moim ulubionym zawodnikiem MU i w pojedynkę potrafił zdominować środek pola w meczu z Milanem w LM z Becksem, Ronaldinho i wszystkimi ówczesnymi gwiazdami włoskiego zespołu w składzie. Zdrowiej Chłopie!
» 17 stycznia 2013, 22:10 #23
Swinkapeppa: no szkoda ale to co prezentuje ostatnimi czasy Clev to nie ma źle. Carrick cały czas trzymie formę, i jeszcze Anderson fajnie gra. Chciałbym zobaczyć taką formację ofensywną na Tottenham - Nani, Clev, Carrick, Kagawa; Rooney, RvP.
» 17 stycznia 2013, 22:06 #22
erni93x: Wielka szkoda.W swojej najlepszej formie może się równać z Carrickiem.Jest jednym z najwaleczniejszym zawodników MU.Mam nadzieję,że jeszcze powróci,i zobaczy go m swojej dawnej formie.
One Darren Fletcher! There's Only One Darren Fletcher!
» 17 stycznia 2013, 22:04 #21
SapphirUnited: Lekarze zwlaczcie tego virusa.. Darren czekamy =)
» 17 stycznia 2013, 22:04 #20
martin86: Niech Darren zdrowieje ale czy po tej operacji choroba nie powróci tego nie można przewidzieć więc Fellani by się przydał w nowym sezonie
» 17 stycznia 2013, 21:41 #19
PanMichal: Rooney tez moze jakos SP grac
» 17 stycznia 2013, 21:34 #18
EmigrantPL: zapomnij panie Michale o tym :)
» 17 stycznia 2013, 22:32 #17
Filet: Niestety choroba nie wybiera. Szkoda bo wole jego na środku pola niż Scholesa, trzeba mieć nadzieje że Anderson, Carrick i Cleverley nie będą łapali kontuzji w tym sezonie ale to dopiero półmetek.

Sir Alex tu rządzi, ale ja bym zrobił tak: Nie przedłużać kontraktu ze Scholesem a teraz w styczniu kupić pomocnika. United czeka walka na trzech frontach więc...
» 17 stycznia 2013, 21:08 #16
jankes9031: co Ty czlowieku gadasz!? nie przedluzac kontakru z Rudym? co bawisz sie w Abramowicza i tez chcesz traktowac klubowe legendy jak oni traktuja Lamparda? idac dalej Scholes to dalej top5 pomocnikow na swiecie pod wzgledem kontroli nad meczem podan i ogolnie pomyslu na gre. Fletcher to calkowicie inny typ zawodnika.

nie chce nikogo obrazac ale po tym co napisales potrafie wywnioskowac tylko ze chcialbys widziec w barwach United szybkich grajkow ktorzy ciagle kiwaja i wyglada to efektywnie ale nie jest efektownie tak jak w przypadku prawdziwego kunsztu pilkarskiego jaki prezentuje Paul Scholes.
» 17 stycznia 2013, 22:38 #15
Filet: Każdy może uważać co chce. Scholes mimo iż nadal cenie jego umiejętności to on już właśnie wchodzi tylko po to aby uspokoić grę w końcówce.

Zobaczycie jak będzie natłok meczy, przyjdzie nam grać ćwierćfinały, półfinały LM i Pucharu Anglii, decydujące mecze w premier league zwłaszcza te w kwietniu a nie daj Bóg Ando i Clev będą kontuzjowani. Nie muszą być nawet kontuzjowani, wystarczy ze złapią przeziębienie. Kogo wtedy wystawimy od 1. minuty na półfinał z Bayernem? Scholesa? Żebyście potem nie stękali i nie narzekali na niego bo to nie jego wina będzie hehe:)
» 17 stycznia 2013, 23:11 #14
Taurus: Szkoda go.., po pierwsze strata dla klubu, nawet jako zmiennik, zawsze się przydawał, zawsze miał siły na cały mecz, a nie wspomnę ile traci jego reprezentacja, naprawdę szkoda..
» 17 stycznia 2013, 21:03 #13
Ahmed21: Obawiam się, że to koniec profesjonalnej kariery...
Trzymaj się Darren!
» 17 stycznia 2013, 20:55 #12
naniLuis: Ech..Szkoda go. Zdrowiej Darren!
» 17 stycznia 2013, 20:45 #11
TraN: No nie... ten to ma pecha.
» 17 stycznia 2013, 20:43 #10
azi1: szkoda go, bylna fali wznoszącej przed chorobą... cieszcie sie zdrowiem.
» 17 stycznia 2013, 20:42 #9
Nani1900: Szkoda, na lato trzeba kupić nowego SP.
Fellaini to by była świetna opcja, może grać na : ŚPO, ŚP, ŚPD.
Albo na typowego ŚPD Tiote lub Strootmana.

Bardzo szkoda Darrena!
» 17 stycznia 2013, 20:40 #8
BaRtAs21: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.01.2013 20:46

Której części z cyt. 'Oczekujemy na jego powrót w przyszłym sezonie, już bez choroby' nie rozumiesz? Po co nam kolejny ŚP?! Jest Carrick, jest Clev, jest Kagawa, jest Ando, jest Jones i w końcu być może pozostanie Scholes... a do tego najprawdopodobniej Darren będzie już gotowy do gry.
» 17 stycznia 2013, 20:45 #7
Nani1900: Po co ? Nie bądź śmieszny...
Carrick najlepszy nasz SP. Świetnie grający.
Cleverley solidnie grający z Carrickiem.

Kto ich może zastąpić w razie urazu ?

Kagawa - zbyt offensywny, ŚPO, bądź fałszywy skrzydłowy - nie ŚP.
Ando - chwilami świetny, resztę kontuzje, niestety.
Jones - mamy grać obrońcą w środku pola? I według ciebie nie potrzebujemy ŚP ?
Scholes - 39 lat, to nie jest ten stary Scholes, nie jest pewnym punktem drużyny.
Darren - czy ty wierzysz, że on wróci do swojej szczytowej formy ? Ja bym chciał, ale on już najlepsze lata ma za sobą ?

No i powiedz mi na kogo można liczyć oprócz Carricka i Cleverleya ? Właśnie dlatego potrzebny nam jeszcze jeden solidny ŚP. Rozumiem, że wolisz grać Jones w środku pola...
» 17 stycznia 2013, 21:00 #6
M1LKA: nie da rady grać bez dobrego ŚP... podstawowy transfer w przyszłym sezonie jak dla mnie. Zaha przyjdzie to komplet na skrzydłach i w ataku 5 środkowych obronców a w środku pola bieda na dobrą sprawe. Carrick też najmłodszy nie jest i bedzie potrzebował zmiennika bo jest bardzo mocno eksploatowany. Fellaini to transfer nie realny poza tym nie widze go u nas. Wielki "zrzut na niego jest teraz... tyle ze teraz zaczął grac ofensywnie a takiego piłkarza nam nie potrzeba.
Strootman albo M'Vila bo na takiego Vidala nie liczę nie do ruszenia jest z juve zapewne.
» 17 stycznia 2013, 21:38 #5
bober89: nie zapominajcie o Giggsie, który teraz głównie gra na środku pomocy
» 17 stycznia 2013, 22:41 #4
dracko21: Cieszy mnie to, że facet walczy z chorobą;) To że grał to duży postęp. Wróci silniejszy;) Czekamy Darren!
» 17 stycznia 2013, 20:39 #3
orchi650: Szkoda mi Darrena :(

Szybko wracaj do zdrowia .
» 17 stycznia 2013, 20:38 #2
Funias: One Darren Fletcher,
There's only one Darren Fletcher!
Wielka szkoda... :( Trzymaj się Darren, dużo zdrowia!
» 17 stycznia 2013, 20:38 #1