Wygrana United U-18 na otwarcie grupy Elite PL

» 13 stycznia 2013, 02:03 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Manchester United U-18 od zwycięstwa 3:2 nad Boltonem Wanderers rozpoczął zmagania w Elite Group - kolejnej fazie rozgrywek Premier League do lat 18.
» James Wilson ponownie zapewnił United komplet punktów
Wprawdzie gospodarze zdołali wyjść na prowadzenie już po szesnastu minutach gry za sprawą trafienia Zacha Clougha to goście jeszcze przed przerwą odpowiedzieli golem Jacka Barmby'ego i przed zmianą stron mieliśmy wynik remisowy.

W 75. minucie na listę strzelców wpisał się James Weir, jednak na trzy minuty przed końcem spotkania, ponownie bramkarza United pokonał Clough i znów był remis, tym razem 2:2. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, dał o sobie znać znajdujący się ostatnio w rewelacyjnej formie James Wilson i w 91. minucie zdobył zwycięską bramkę.

Było to już trzynaste trafienie Wilsona w tym sezonie, które zapewniło jego drużynie cenne wyjazdowe zwycięstwo na Lostock Hall Farm Site.