Diabły na wypożyczeniach: Obiecujący występ Kinga

» 3 grudnia 2012, 17:11 - Autor: lewd13 - źródło: ManUtd.com
Joshua King rozpoczął swój pobyt w Blackburn Rovers dobrym występem w lokalnych derbach z Burnley w niedzielne popołudnie.
» Robbie Brady i Joshua King zaliczyli dobre występy
Młody Norweg pojawił się na boisku dopiero w 55. minucie, jednak był motorem napędowym swojej drużyny, co doprowadziło do zdobycia gola przez Blackburn w 67. minucie. Jednak gospodarze byli bardzo zdesperowani i doprowadzili do wyrównania 2 minuty przed końcem meczu, który ostatecznie zakończył się podziałem punktów.

- Nigdy nie martwiłem się o jego umiejętności, z nim jest jak z każdym młodym zawodnikiem, musi się uczyć i rozwijać. Musisz tylko grać tydzień w tydzień. Wystarczy spojrzeć na Jamesa Chestera, który jest doskonałym przykładem. To jest dobry kierunek rozwoju dla Robbiego - przyznał Steve Bruce, opiekun Hull City, który tymi słowami wychwalał Robbiego Brady'ego po meczu z Nottingham Forest. Młody pomocnik zagrał prawie całe 90. minut i spisał się naprawdę dobrze. Ben Amos nie wystąpił w tym spotkaniu.

John Cofie pojawił się na boisku, aby pomóc swojemu Sheffield United pokonać Port Vale 2-1 w Pucharze Anglii.

Fabio spędził cały mecz na ławce rezerwowych w spotkaniu 14. kolejki Premier League pomiędzy QPR a Aston Villą.

Michael Keane, Jesse Lingard, Reece Brown i Sean McGinty nie wystąpili w spotkaniach swoich drużyn.

Luke Giverin zagrał całe 90. minut w przegranym meczu Royal Antwerp z KSV Oudenaarde. Gyliano van Velzen cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.