Wygrana U-18 na otwarcie stadionu

» 11 października 2012, 07:51 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Młodzież Manchesteru United zaliczyła doskonały występ na otwarcie nowego stadionu Uniwersytetu Loughborough, pokonując akademicką drużynę 6:2.
» Ben Pearson dwukrotnie wpisał się na listę strzelców
Wszystkie gole zawodnicy z Manchesteru zdobyli do 64 minuty spotkania, a następnie trafiali już tylko gospodarze, jednak sztuka ta udała im się zaledwie dwa razy i mecz, przy blisko dwutysięcznej widowni, zakończył się zwycięstwem Czerwonych Diabłów.

Głównym bohaterem ekipy gości był Ben Pearson, który już po zaledwie dwóch minutach gry wpisał się na listę strzelców, a swój wyczyn powtórzył jeszcze pół godziny później. Pozostałe gole dla United zdobywali James Weir, Mats Daehli, Andreas Pereira oraz Paddy McNair, który w 61 minucie zmienił Pearsona i po niespełna 180 sekundach cieszył się ze zdobytej bramki.