Udany rewanż na Co Tyrone

» 26 lipca 2012, 22:44 - Autor: 10wazzar10 - źródło: manutd.com
Manchester United U-18 zrewanżowali się za porażkę z pierwszego meczu Milk Cup, pokonując Co Tyrone 4-2 w rzutach karnych.
» Drużyna Paula McGuinnessa udanie zakończyła turniej Milk Cup
Sam Byrne otworzył wynik spotkania po 20 minutach, umieszczając futbolówkę w górnym rogu bramki drużyny z Irlandii Północnej. Po upływie 10 minut Aaron Patterson doprowadził do remisu strzelając obok Kierana O'Hary.

Chociaż Andreas Pereira zdobył pierwszą bramkę po transferze z PSV strzałem głową z bliskiej odległości, Tyrone doprowadziło do remisu za sprawą Sammy'ego McElveya i do wyłonienia zwycięzcy konieczne było rozegranie konkursu rzutów karnych.

Liam Grimshaw jako pierwszy spudłował strzelając w poprzeczkę, jednak James Weir, James Wilson i Joe Rothwell celnie trafiali w konkursie jedenastek, a decydującego karnego zdobył Andreas Pereira, który zrewanżował się za zmarnowany rzut karny w poprzednim spotkaniu. United zajęli trzecie miejsce w turnieju Globe, zaś w całych rozgrywkach uplasowali się na siódmej pozycji.